Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fiatalok közt egyre erősebb a cigány nacionalizmus?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben TikTokon egyre több ilyen tartalom jelenik meg.

"Lehet, hogy nincs saját országunk, de mi uraljuk a a világot" - mellé beszúrva egy olyan térkép, mely jelöli mely országokban cigányok. Legdurvább, hogy ezeket nem 1-2 ember ossza meg, illetve lájkolja, hanem több tízezren, itt van 2 eset a sok közül:


[link]



Ez még nem minden, olyan trend is kialakulóban van, hogy:

"Egyszer megfogok halni, de legalább sosem voltam magyar". Az ilyen tartalmak is egyre népszerűbbek, az egyik ehhez hasonlót pl. 75 ezer ember lájkolta.


[link]



márc. 5. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
0%

#30

Mikor tekintettetek minket a magyarság részének? Soha. Akkor ne álszenteskedj, légyszíves, mert rohadt unalmas.

márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
73%
31. Mondjuk talán illene megtanulnia viselkednie a többségnek, akkor talán emberszámba lenne véve ez a csoport....
márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
88%
31 Persze, hogy nem tekintünk annak, hisz nem vagytok magyarok. Ahogy nem vagytok franciák, meg németek, meg olaszok sem, stb. Csak vendégek vagytok mindenhol, aztán nagy részetek mégsem tud viselkedni. Bocs az általánosításért, de a cigányság nagy része olyan, amilyen. Keményen megdolgoztak érte (természetesen átvitt értelemben), hogy a véleményünk is olyan legyen róluk, amilyen.
márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
67%

Tök jó, elárulták, hogy mennyi helyen fertőzött a világ.

Ahhoz meg, hogy nem magyar, és örül neki 🤦

Én is örülnék ha elmennének dolgozni nem csak drogozni meg rabolni az utcára

márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
34%

#32

Nem a többségről van szó. Van cirka 150-200 ezer ember, akik nem tudnak viselkedni, a maradék pedig mind azért zárkózik el tőletek, mert folyamatosan egy kalap alá vesztek minket a bűnözőkkel. Azért nem veszel engem emberszámba, mert ugyanolyan a bőrszínem, mint a bűnöző cigánynak. És még a cigányok a nácik. Nevetséges.


#33

"hisz nem vagytok magyarok"

Még jó, hogy nem tőled fogjuk megkérdezni, fotelharcos😉

"Csak vendégek vagytok mindenhol"

Itt születtem, haver. Ez a hazám. Sem neked, sem másnak nincs joga ezt megkérdőjelezni. Téged sem küldenek vissza az Urálhoz medvèt vadászni, pedig rádférne.

"Bocs az általánosításért"

Nem, ezért soha nincs bocsánat. Tessék eljutni IQ-ban odáig, hogy ilyet nem csinálsz.

"de a cigányság nagy része olyan, amilyen"

Nem a nagy része olyan.



#34

"Ahhoz meg, hogy nem magyar, és örül neki"

A szövegértési készséged fejlesztése nem az én dolgom, ehhez csak ennyit fűznék hozzá.

"Én is örülnék ha elmennének dolgozni nem csak drogozni meg rabolni az utcára"

Neked is ezt mondom: az általánosítás csak egy bizonyos intelligencia szint alatt működik. Például a tiednél magasabb szinten ez eszébe sem jut a normális embereknek előítélek alapján kezelni a másikat.

márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
57%

#35: #34 vagyok, és igen, fogok általánosítani, a statisztikák embere vagyok, az meg soha nem téved.

Szóval igen, kijelentem, hogy a romák nagy része vagy alsóbb állásban, vagy sehogy nem dolgozik.

És igenis arról is szó van, hogy örülnek, hogy nem magyar származásúak.

Ha ennyit nem tudsz felfogni akkor most szólj, inkább le se állok veled vitatkozni.

márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
60%

#36

Milyen statisztikákról beszélsz? :D

Én is tudnék általánosítani, például az alapján, hogy egy pedofilmosdató párt még mindig toronymagasan vezet 7%-os visszaesés mellett is a biztosan választók körében. De nem fogok általánosítani, mert van annyi eszem, hogy árnyaltan gondolkodok, veled ellentétben.

"Szóval igen, kijelentem, hogy a romák nagy része vagy alsóbb állásban, vagy sehogy nem dolgozik."

Alsóbb állás? Az meg milyen? :D Egyébként meg hiába végzi el becsülettel a szakmáját a cigánygyerek, a hozzád hasonló általánosító emberek miatt nem jut munkához.

"És igenis arról is szó van, hogy örülnek, hogy nem magyar származásúak."

Én nem tudom, hogy ki minek örül, de a helyedben elásnám magam szégyenemben azok után, hogy büszke vagy az előítéletes, visszamaradott, degradáló hozzáállásodra.

márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
57%

#37: minek ide a fidesz?

Én lennék a legelső aki leváltaná.

Mellesleg nem mindegyikre célzok hanem a nagy részére.

És nem, sajnos nem végzik normálisan a melót, ahogy a kiskubikos magyarok sem.

Ez van, ők ilyenek, akik iskolázottak azok tök jófejek, de sajnos nem ez a jellemző.

Fáj az igazság

márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
48%

#38

"minek ide a fidesz?"

Kérdezd meg a magyarok többségét, akik ciklusról ciklusra megszavazzák azt, aki nem tud viselkedni Európában, mindent akadályoz, mindenbe belerúg, mindenbe beleköt, folyamatosan akadályozza az ország fejlődését, az oktatás és az egészségügy helyeztt a haverjait pénzeli, pedofilokat tüntet ki. Most akkor általánosítsak én is?

"Én lennék a legelső aki leváltaná."

Tényleg? Rosszul esik az általánosítás? Na, ne csináld...

"És nem, sajnos nem végzik normálisan a melót"

Ja, mert te mindehol ott vagy, ahol cigányok dolgoznak. Ne röhögtesd már ki magad. Az összes utat, autópályát, épületet cigányok csinálják.

márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
82%

#39:

"Rosszul esik az általánosítás"- ezzel a mondattal lehülyézted a magyar népet akit Orbát kellően hülyére butított.

"Ja, mert te mindenhol ott vagy"- szóval sem mondtam, de eddig bárhol voltam (tudod én sem gazdagként kezdtem), mindig füveztek, szieztáztak egyfolytában.

Ez nem csak a cigányokra jellemző ezen a szinten, viszont ezt a réteget többnyire cigányok töltik ki.

Úgy hívják: segédmunkás (általában).

És van elég tapasztalatom azt mondani, hogy ellógják a melót.

Már az iskolákban is ez van mindenhol, a gyerekem 9.osztályos, erdészetibe jár, csak az ő osztályában van 6 cigány, abból 4 füvezik, és büszke is rá.

Nem mindre mondok rosszat, de a nagy részére sajnos ez igaz, ennek ellenére a kedves Fidesz se akar semmit tenni, hiába nem jó a helyzetük.

8 gyerek mellett, gyerektartási,csok, ebből élnek falun, eltartani nem tudják a gyereket, hamar belemegy a szarba, a fos oktatás se segít ezen

márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!