Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fiatalok közt egyre erősebb a cigány nacionalizmus?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben TikTokon egyre több ilyen tartalom jelenik meg.

"Lehet, hogy nincs saját országunk, de mi uraljuk a a világot" - mellé beszúrva egy olyan térkép, mely jelöli mely országokban cigányok. Legdurvább, hogy ezeket nem 1-2 ember ossza meg, illetve lájkolja, hanem több tízezren, itt van 2 eset a sok közül:


[link]



Ez még nem minden, olyan trend is kialakulóban van, hogy:

"Egyszer megfogok halni, de legalább sosem voltam magyar". Az ilyen tartalmak is egyre népszerűbbek, az egyik ehhez hasonlót pl. 75 ezer ember lájkolta.


[link]



márc. 5. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy már ott tartotok a történelemhamisítással, hogy a honfoglaláskor is leöldöstük az itt élőket?"


Mert szerinted mi történt honfoglaláskor? Bejöttek a magyarok és azt mondták a helyieknek hogy ez most már a mi földünk és akinek nem tetszett azt kardélre hányták. A Gesta Hungarorum és csomó csatáról beszámol ahogy a bejövő magyarok a helyieket gyilkolták halomra, mert nem akarták átadni a földjüket.

Tudom hogy rossz szembenézni a történelmi tényekkel, ahogy a holokauszt idején is nagyon lelkesen segédkeztetek.

márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
56%
#74 A honfoglaláskor a Kárpát-medence egy ritkán lakott terület volt, és az avarok gyorsan asszimilálódtak, nem úgy, mint ti, akik több száz év alatt sem voltatok erre hajlandók, mert ehhez túl soviniszták vagytok. Persze mi még mindig jobban jártunk veletek, mint a palesztinok, ezt elismerem.
márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
40%

76# A Honfoglalás idején a Kárpát Medence lakosságát 1 millióra becsülik, egyáltalán nem volt ritkán lakott, a Gesta Hungarorum pontosan leírja kik éltek itt és hol. Ezeknek a helyi őshonos európai népeknek a jó részét az ázsiai magyarok egyszerűen leöldösték, a többieket erővel asszimilálták. Vicces ahogy megpróbálsz hazudozni a történelmi tényekről :D


A hazai zsidók többsége dolgozik, nem bűnöz, magát magyarnak tartja, a zsidók járultak hozzá pl a magyar tudományos élethez (Nobel díjasok), a magyar irodalomhoz (Radnóti, Örkény, Karinthy stb), meg egy csomó minden máshoz amit a magyar kultúrát jelenti. Látszik fogalmad nincs a saját hazádról kis netnáci.

Na én be is fejeztem, gyűlölködjetek tovább :)

márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
62%
#73 Ha annyira asszimilálódtatok volna, akkor most HungarianGirl lenne a nickneved :) De már vártam a lenácizást, hiszen azzal minden vita automatikusan megnyertnek tekinthető :D
márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
56%

#71: történelemóra van?

A holokausztnál meg nem "mi" segítkeztünk, te annyira hülye vagy, hogy eredendő bűnöket akarsz a nyakunkba sózni.

"Mi" segítkeztünk, beszarás, ráadásul akkor sem a köznép, hanem a politikai vezetők, és kellett választani a kommunizmus és a fasizmus között.

Horthynak meg a fia és az ország között.

Itt rólatok, zsidókról szó sem volt, eddig sem, de közbehoztad, pedig elpofáztam, hogy senkit nem érdekelnek a zsidók, pattanj le a vallásról egy kicsit, mert a cigányokról van szó, ahol érdemi vitát intézni nem tudtatok, csak személyeskedni, szubjektíven ítélni,és faxságokat össze hordani ami távolról bűzlik, hogy baromság.

Ez másnak is feltűnt, ő is elkezdett vitázni, mert akit láttok az nem egy, hanem szerintem vagy 3 külön személy, 1 se olyan hülye, hogy ezeket a baromságokat elhiggyje.

márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
46%

"A holokausztnál meg nem "mi" segítkeztünk, te annyira hülye vagy, hogy eredendő bűnöket akarsz a nyakunkba sózni."


Nem segédkezett a holokauszt idején a magyar állam? De. Segédkezett a deportálásoknál a MÁV? Igen. Segédkezett az a rengeteg magyar nyilas a népirtásban? Igen. Miről is beszélsz? :D

Felesleges takarózni a német megszállással, a németek más országokat is megszálltak ahol nem támogatták őket mint a magyarok akik egy puskát nem sütöttek el a német bevonuláskor, de tömegek éljenezték őket szerte Magyarországon:

[link]

Egyébként a holokausztban cigányokat is tömegével gyilkoltak meg. Lehet itt kéne kezdeni a cigány-magyar együttélési vitát ki mit csinált a másikkal.


"mert a cigányokról van szó, ahol érdemi vitát intézni nem tudtatok, csak személyeskedni"


Hol személyeskedtem? Idézd.

Én az állításaimra hoztam pl forrásokat is, nem is egyet, te vagy az aki a fotelből dobálózik mindennel érdemi érvelés nélkül. Pl amikor azt mondtad hogy egy átlag cigánynak 8 gyereke van, ezt is cáfoltam forrással.


Szerintem engedjük el ezt, menjünk vissza a legelejére. Mi tulajdonképp a probléma, a cigányság vagy a bűnözői réteg bőrszíntől független? Ha az utóbbi akkor egyezik a véleményünk, nem kell ezt ennyire túl drámázni.

márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon megpróbálnának beilleszkedni akkor sikerülne nekik"

Nem, nem sikerül. Magyarországon a diplomás cigány is csak egy cigány. Akkor a többi mit várjon el? Most komolyan azt akarod nekem beadni, hogy a magyar egy befogadó nép? Ez lenne az év vicce, pedig még csak március van.

"A szegénység meg pont erre magyarázat, akik onnan jönnek, ritkán akarnak bármit is elérni az életben."

Jó, akkor éljél továbbra is abban a hitben, hogy ők élvezik a szegénységet, a bizonytalanságot, a kirekesztettséget, az örök megbélyegzettséget, az esélytelenséget, meg minden ilyesmit. Egyszerűen képtelen vagy megérteni a legegyszerűbb összefüggéseket is.

"Jelenleg is látom mi történik'

Az eddigi válaszaid alapján is látszott, mennyire "látod" :D

"Te is elég ideges vagy"

Nem vagyok ideges. Egyszerűen nehéz elhinni, hogy ennyire kicsi a befogadó képességed.

márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
79%

#76: először is mit ígért Hitler?

Másodszor: mit tett?

Igen, akkor is a drága politikusok keverték a szart.

A nép is szaros volt, csak a gatyája, nem mertek mit tenni, a családjukkal eggyütt kivégezték volna.

#77: a cigány nagyrétegnek inkább a szegénység, mintesem lapáthoz nyúljanak.

Nyilván nem jó a tablettás bor, de ha számítana nekik az életminőség akkor kevesebb gyerekük lenne.

"Nem vagyok ideges"- akkor úgy fogalmazok, hogy ideges, ugyanis a kis agyaddal magadra veszed azt ami nem rád vonatkozik.

Vagy talán magadra ismersz?

Szánalmas amit művel a fajtád nagyrésze, ez nem kérdés, de te őket véded, (legalábbis azt nem akarod elismerni, hogy milyenek)

Zsidólány pedig pont arra utal, hogy miért lehetnek ilyenek, mert ennyit még ő is felfogott, hogy márpedig a cigányok nagyrésze nem tiszta.

Te pedig azt mondod, hogy a cigányok nagy része tenni akar a helyzete ellen, csak mi gonosz rasszista magyarok nem engedjük.

Add a lőttvadat magad alá, ez a legszánalmasabb vitamódszer, amit amúgy a zsidólány is alkalmas.

Tipiskus, én vagyok a sértett, te meg a szarházi, közben a cigányok nagyrésze mint ahogy többen írták, rohadtul nem barátságos, beilleszkedni kívánó, mindegy mit írtok.

márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

#78

Ez az utolsó kommentem a süket dumáidhoz. Nagyjából annyi közöd van a valósághoz, mint nekem a kvantummechanikához. Érveid nincsenek. Bizonyítékaid nincsenek, inkább másoktól követelsz (miközben te teszel állításokat). Nem tudsz egy összefüggő szöveget értelmezni. Hidegen hagy téged, hogy ki mit ír, te csak saját magaddal vagy hajlandó beszélni. Olyan szinten hülye vagy ehhez a témához, hogy én még ilyennel nem is találkoztam, pedig beszélgettem már jó pár emberrel erről. Mielőtt beleokoskodsz egy témába, el kellene olvasni néhány könyvet, néhány tanulmányt, releváns tapasztalatot kellene szerezni, utána nézni a dolgoknak. Persze csak azután, miután az alapvető szövegértelmezési készségeket elsajátítottad. Nyugodtan maradhatsz is akár ugyanilyen visszamaradott életed végéig, csak legalább maradj csendben, és ne játszd el a tájékozottat, mert te attól fényévekre vagy. Na helló!

márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

#79: de, a valóság sugárzik, csak te akarsz mindezek ellenére a gyenge hazugságaiddal beetetni mindenkit.

Szubjektív vita

márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!