Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fiatalok közt egyre erősebb a cigány nacionalizmus?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben TikTokon egyre több ilyen tartalom jelenik meg.

"Lehet, hogy nincs saját országunk, de mi uraljuk a a világot" - mellé beszúrva egy olyan térkép, mely jelöli mely országokban cigányok. Legdurvább, hogy ezeket nem 1-2 ember ossza meg, illetve lájkolja, hanem több tízezren, itt van 2 eset a sok közül:


[link]



Ez még nem minden, olyan trend is kialakulóban van, hogy:

"Egyszer megfogok halni, de legalább sosem voltam magyar". Az ilyen tartalmak is egyre népszerűbbek, az egyik ehhez hasonlót pl. 75 ezer ember lájkolta.


[link]



márc. 5. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
82%

#49: [link]

Mit gondolsz, mit változott Orbán ideje alatt?

Elárulom, semmit, csak egy két alapítvány, szervezet volt aki elindított egy két pályázatot és ennyi.

Falun ugyanez van, szegénység, normális oktatás nélkül.

Ez elmagyarázza a helyzetetek, amit eddig ugattam neked, de csepp agyaddal annyit fogtál fel, hogy rasszista vagyok.

Ez nem egy szűk réteg, ez az átlag, bármennyire szar is.

Osztálytársaim, gyerekeim osztálytársai (cigányok) alig változtak valamit.

Legalább ma már ruhát sikerül venni, és néha lefürdeni, de a drogba így is belefutnak, aztán pár hülyeség, majd a böri.

Aztán ott az adófizetők pénzéből lehet lebzselni.

Igazságtalanul idult, igazságtalanul zárult.

márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Az itt született gyermekek mi lesz a sorsuk vajon?

Szerinted milyen jövőjük lehet?

Igazságos?Nem!

De ez a valóság, fel kell ébredni, és tenni kéne ellene, de mindenki szarik rá, ráadásul tőled is jön a szöveg, hogy szűk réteg.

Persze, szűk, Magyarországon az élet szűk inkább

márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
0%

"fogd már fel, hogy be sem akarnak illeszkedni"

Én erre már nem tudok mit mondani :D Egyszerűen figyelemre sem méltatod, amit leírok.

"Nagyon sajnálom, hogy van ritkán egy-kettő köztük"

Utoljára írom ezt le, mert nincs kedvem ilyen alacsony értelmi színvonalra lemenni: van kb. 150-200 ezer cigány (ez relatíve nagy szám, és még mindig nem a többség), akik tényleg lent vannak. A többi középosztálybeli vagy ehhez közeli, és nem drogoznak, munkából, bérből élnek, adófizető magyar állampolgárok. A többség részesül hátrányban a deviáns kisebbség miatt, és ezt a hátrányt a magadfajta beszűkült emberek is folyamatosan generálják.

"Mondd meg, hogy szerinted miért."

Haver, nagyjából hatodjára írnám le, ha leírnám. Nem fogom már. Ha eddig nem sikerült felfognod, ezután sem fog.

"meg szégyelljem magam"

Én is nyugodtan szégyellhetném magam, ha a tényleges statisztikák (!) alapján azt mondanám, hogy a Fidesz töretlen előnye a magyarok pedofilbarát attitűdjét tükrözi.

"de ha te ennyire mindent is tudó ember vagy, aki nagyon tudja mi a szitu"

Egyelőre ott tartunk, hogy én vagyok a cigány és nem te. Én nőttem fel az ország talán legszegényebb megyéjében egy cigánysoron és nem te. Én látom belülről a cigányságot és nem te. Én tudom, hogy milyenek a cigányok és nem te. Egy kis alázat igazán férhetne beléd.

"sértődötten el kellett kezdened személyeskedni"

Egyáltalán nincs bennem sértődöttség, de egy ilyen hozzállású emberrel soha nem fogok szépen beszélni, mert nem érdemled meg.

Belinkelhetsz akármennyi tré videót, csak ismételni tudom magam: meg kellene tanulni szöveget értelmezni. Egyszerűen nem bírja befogadni az IQ-d, hogy miről beszélek. Senki nem tagadja el, amik ezen a videókon szerepelnek. Érted?

márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
81%

#53:

Ha nagyon megpróbálnának beilleszkedni akkor sikerülne nekik, és nem húzná le őket a "szűk réteg".

A szegénység meg pont erre magyarázat, akik onnan jönnek, ritkán akarnak bármit is elérni az életben.

Jelenleg is látom mi történik, a cigánygyerek azzal dicsekedett a fiam iskolájában, hogy az apja embereket szurkált meg az utcán.

Viszonylag gazdagabb helyen éltek, és mégis csak az anyja járt melózni, az is csak sittet lapátolt egész nap, inkább elment volna továbbképzésre.

De nem, nem is akarták, nekik jó volt így.Többnyire a rosszindulat, ami az ilyen koszfésziekben a nagy.

Te is elég ideges vagy, de csak itt a videó, nézz rá, akik tehetősek van telójuk, ők akik lájkolták a videót semmi okuk nem lenne erre.

Szóval nem csak nem tudnak, hanem nem is akarnak beilleszkedni, senkit nem érdekel a magamentő cigány kifogásod

márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
54* a videó amit a kérdező screenelt, ott lévő likeok.
márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
13%

"Ha nagyon megpróbálnának beilleszkedni akkor sikerülne nekik, és nem húzná le őket a "szűk réteg"."


Hát a zsidók aztán tényleg beilleszkedtek, nem bűnöznek, tanulnak, dolgoznak, magyarnak vallják magukat többnyire, úgy néznek ki mint a magyarok, nem bandáznak az utcán és mégis ki vannak rekesztve. Kár tagadni hogy van a magyaroknak egy jelentős része akik utál mindent és mindenkit aki kicsit is más és megszakadhatsz akkor se fog elfogadni.

márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
86%

#56: senki nem beszélt a zsidókról, egy két antiszemita biztos van, de itt nem erről van szó, nem is értem, hogy miért vagy offended, hisz a zsidókról senki nem beszélt, most a cigányokról beszélünk általánosságban.

Ha csak kis réteg a "rossz", akkor az a nagyot nem befolyásolná, márpedig pont az ellenkezőjét akarjátok nekem bebizonyítani.Nem fog menni, nagyon átlátszó, és akkor lehet engem szidni, nem tisztelni, leszarom

márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
87%

#53 A cigányok túlnyomó többsége erőszakos, agresszív, civilizálatlan vadállat. Ezt mindenki tudja, aki látott már életében pár cigányt.

#56 Miért kell hazudozni, ráadásul úgy, hogy témába se vág?

márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
76%
Romákra is és a zsidókra is jellemző, hogy kirekesztik a nőket és kevesebbnek tartják. Mondjuk ez a magyarokra is igaz, az is igaz.
márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
61%

#58: így kell megjátszani, hogy te vagy a sértett fél.

Valójában a zsidó és a cigány gyűlöletnek semmi köze egymáshoz, de mind a kettőnek van oka, ill visszavezethető valamire.

De most nem a zsidókat meg a cigányokat hasonlítjuk össze, itt a cigányokról van szó, ne akard a sértett világodat ebbe belevonni

márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!