Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik leírás jellemez téged...

Melyik leírás jellemez téged leginkább a Magyar Péter- jelenség kapcsán?

Figyelt kérdés

márc. 20. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Egy kiváló embernek tartom, hősöm és nagy reménységem
Egy zavaros motivációjú, kétes erkölcsiségű figurának tartom, de szurkolok, hogy minél több leleplezést szállítson a NER-rel szemben
Egy súlytalan alaknak tartom, aki jókor érkezve időlegesen meglovagolja az ellenzéki messiásvárók reményeit, semmi érdemit nem várok tőle.
Egy árulónak tartom, becstelennek, aki visszaélt a hozzá legközelebb állók bizalmával és házastársi értesülésekre próbál politikai karriert építeni .
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Hianyolok egy olyan pontot, hogy se hosnek, se arulonak, semmi ilyesminek nem tartom, inkabb egy atlagos tisztviselonek, akinek tele lett a hocipoje, es kivancsian varom, mi sul majd ki ebbol az egeszbol.

A felsoroltak kozul sajnos egyikkel sem tudok azonosulni.

márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
egyikkel se
márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem; sajnálom hogy nem találsz megfelelőt.


Ugyanakkor nem úgy szól a kérdés, hogy melyikkel tudsz azonosulni, hanem h melyik áll a legkozelebb a véleményedhez. Vagy ha úgy tetszik, melyik áll ezek közül legkevésbé távol.

márc. 21. 00:21
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Egy nárcisztikus, hisztikéző óvodás szintjén van, csodálom, hogy Varga Judit eddig bírta mellette.

Most,hogy kivágták a milliós fizetéssel járó állásaiból, gerinctelen módon egyből oda sz@rik, ahonnan evett.

márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes Orbánt nem tartod gerinctelennek, aki odaszarik ahonnan enni kap? (Lásd Brüsszel)

Btw nem rúgták ki, hanem ő mondott le. De mindegy.

márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

A második.

Én nem szavaznék rá, ha indulna pl. választáson, nem is szimpatikus és nem hiszek egy volt NER-ersnek, de muris, ahogy szívatja a fideszt.

Ha hiteltelen lesz (nincs bizonyítéka, blöfföl) nem igazán érdekel, nem látok benne messiást. Ha meg szétroppantja a fideszt a bizonyítékaival, az minden normális, tisztességes embernek jó.

márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:


Én is kb. így érzek vele kapcs.

márc. 21. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
5szuper !!
márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően nem szimpatikus az a hozzáállás, hogy eddig ült a bizonyítéka felett, és csak akkor hozakodott vele elő, amikor megjelent az első tényleges sötét felhő a NER felett. Ettől függetlenül ez is jobb, mint a semmi. De hősnek nem hős, csak vki, aki ugyan menekül a süllyedő hajóról gyáva módon, de végsősoron a jó ügyet is tudja támogatni azzal, amije van. Remélem, azért nem ő lesz az etalon meg a "megmentő", amikor van olyan politikus, aki nála sokkal inkább harcolt a korrupció ellen, csak nem volt ilyen ütőkártyája egy ilyen esetre.
márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is kb. egy “daloló” maffiózó-feleségként tekintek rá. Ezek ritkán jellemóriások, azonban nem is ezt várjuk tőlük, hanem hogy buktassák a bűnszervezetet, a motivációi, személyes indíttatása lényegében közömbös és társadalmi szempontból irreleváns.
márc. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!