Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezek közül szerinted melyik...

Ezek közül szerinted melyik jelenség a leginkább zavaró a tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a 3-as, mert nincs rá épeszű magyarázat.


2023. jún. 16. 07:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynincs, pont arra a legkönnyebb épeszű magyarázatot adni.
2023. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Tömegközlekedés...? Ez valamiféle proli vicc, amihez túl gazdag vagyok, hogy értsem?
2023. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem ezeknél sokkal jobban zavart, amikor a c..... le akarta rúgni a nője fejét, majd mikor látta, hogy megütközve nézem a jelenetet, elkezdett ordítozni, hogy "faszééé bámúúúúsz vazzeeee megverjeleeek".


Meg az sem volt olyan jó poén, amikor a csávó fenyegetőzött, hogy megkésel, elvágja a torkomat.


És amikor ellopták a telefonomat, az sem volt szívderítő.

2023. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Megértem a kérdezőt, hogy ez zavarja, viszont igaza van az 1-esnek. Ehhez tényleg Nobel-díj kell, hogy rájöjj, miért áll valaki az ajtóba, és miért nem megy beljebb? Mondjuk mert szeretne akadálymentesen leszállni, és nem pedig végigverekedni magát a busz közepétől az ajtóig egy rakás marhán?
2023. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1, 3, 7.

Bizonyos helyzetekben a hangos zene is zavaró, de ha mindenki füle hallatára beszéli meg, hogy Jóska mekkora egy baromállat és jól meg kéne verni, az mindig zavar.

2023. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken élek, számomra ezek a zavaróak:


- a büdös hajléktalan, aki felszáll a buszra, majd mindent összefogdos a mocskos, ótvaros kezével, a büdös, sz@ros ruházatáról már ne is beszéljünk, természetesen leül, és maga mellé teszi a koszlott szatyrát is

- a c-type polgártársak, akik üvöltöznek, meg bömböltetik a JBL-t vagy a mobilt

- Marika néni, aki mindenáron beszélgetni akar és az egész életét elmondja, hiába nem érdekel, és mindig akkor merül el a legérdekesebb részletekben lelőhetetlenül, amikor te már szállnál le

- leszálláskor ólomcsigatetűlajhár tempóban mozognak az emberek, miközben lent 50 ember toporog, mert már szállna fel

- a busz, ami vagy késik, vagy siet, attól függően, hogy mikor érsz a megállóba (alapból 15 perccel hamarabb ott vagyok, de van, amikor nem rajtam múlik, mert átszállás van - na olyankor jön min. 10 perccel hamarabb) persze a következő busz min. háromnegyed óra múlva jön. különösen élvezetes csomagokkal, majdnem bepisilve


+ egy élmény, ami beleégett a retinámba: nyílik a buszajtó, várom, hogy leszálljanak és fel tudjak szállni. Egyszer csak megjelenik a látómezőmben egy csupasz, lógó női mell. a hajléktalan öreglány úgy gondolta, hogy neki feltétlenül ki kell csapnia az egyik csöcsöt.

(nő vagyok, de ezt férfiként sem élvezted volna)

2023. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a linken lévőkből kell választani, akkor a 3-as és 5-ös zavar igazán...

A többi annyira nem szokott feltűnni... Orrot vakarni szoktam én is, a tömegnyomorral nem lehet mit csinálni, bulisokkal meg nem nagyon találkozom. a buszokon/villamosokon.

Az evést meg a zene bömböltetést egyébként tiltja a legtöbb közlekedési vállalat utazási feltétele.

2023. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Én már a Covid előtt is túlérzékeny voltam a nyakon tüsszentésre, levegőbe köhögésre, taknyos kézzel kapaszkodásra. Ezen kívül még a tömegben nekem nyomott hátizsák nyomja meg az Alarm gombot.


Az, hogy közel állnak hozzám, vagy valaki megnèz, netán az ajtóban téblábol egy utas… szerintem része annak, hogy sok ember egyszerre halad egy irányban, igazán nem tudsz ezek ellen tenni.

2023. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ez akkor érthetetlen, ha a buszon első ajtós felszállás van, és mindenki megáll ott elöl, miközben a vége meg üres. Szerintem a busz hátsó része is oda megy, ahová az eleje. Azt meg nem hiszem, hogy mindenkinek az elején kell leszállni ahhoz, hogy elérje a következő csatlakozást.
2023. jún. 16. 10:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 10 zavar,mert a magyar társadalom 80 %-a proli,aki nem tud viselkedni.Ezért járok saját kocsival.És ez nem vicc,rengetegen vannak így.
2023. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!