Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények Magyar Péterről ?

Vélemények Magyar Péterről ?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg össze játszik a Fidesszel ?vagy tényleg ő lenne a megváltó ??

Láttam már pár riportját de nem foglaltam állást vele kapcsolatban eddig ,.

Nyilvan szép és jó amit amiket mondd de lehet színjáték az egész bár kívánom ne az legyen


márc. 27. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem szimpatikus, ellenszenves, nem ilyen embert képzelek el az ellenzék oldalán. Kegyetlen, aki mindenkin képes átgázolni, nem tartom se becsületesnek, se tisztességesnek. Nem példakép a mai emberek számára, nincs benne elegancia se tekintély. 3 gyermeke van, és ezt műveli. Aki ezzel az értékrenddel azonosulni tud, az is képes lenne így elbánni a családjával? nekem ez nem kéne a baloldalra. Más képzelek el ide, azért ilyet még Gyurcsány sem csinálna meg a saját gyerekeivel, feleségével. Márki lehet hogy kissé butuska volt, de ő jóhíszemű. Magyar egy kegyetlen xar ember, nem jó példa a mai fiataloknak. Kiállhat ő, hívhat tüntetést össze, de sokunk szemében ő nem a pozitív példa
márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
10: ezt jól gondold meg, a szuperhős az általában JÓ fiú. Magyar Petike meg rossz fiú. Sosem fogom támogatni. Egészen elképesztő, hogy az elvakult baloldaliak képesek ilyen ember mögé beállni...
márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen kijelenthető hogy Magyar Péter egy bátor karakán fickó. szivesen látnám Magyarország miniszterelnökeként.
márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

azt hogy respect, bátor tőle, hogy nem hagyja romba dőlni az országot.

kockázta a barátságát és a munkahelyét, de neki értékesebb a magyar nép.

márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!