Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények Magyar Péterről ?

Vélemények Magyar Péterről ?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg össze játszik a Fidesszel ?vagy tényleg ő lenne a megváltó ??

Láttam már pár riportját de nem foglaltam állást vele kapcsolatban eddig ,.

Nyilvan szép és jó amit amiket mondd de lehet színjáték az egész bár kívánom ne az legyen


márc. 27. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Még nincs kialakult véleményem róla, mindenesetre megmozgatja az állóvizet.
márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Celeb játékos.
márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Megváltónak nem neveznék senkit, de nem gondolom, hogy összejátszana. Ennek semmi értelme nem lenne.

Nekem szimpatikus és megnyerő is. Kiválóan szót ért az emberekkel, kellően lelkes és lelkesítő, reményt ad másoknak is.

márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Kettős a véleményem, mert egy elég irritáló,nárcisztikus yuppie figurának tartom, aki vastagon haszonélvezője volt az elmúlt 14 év NER világának.

Ugyanakkor azt üdvözlöm, ha valaki (még ha önös érdekből is) nekimegy a NER-nek,és bármilyen rést üt a pajzson. Ettől még nem tartom messiásnak, Magyar Péter funkciója arra jó,h segítse a NER lebontását,mert rombolni sztem jól tud, építeni valszeg kevésbé, így bármilyen vezetői tisztséget természetesen nem bízok rá.


Tehát szóval a NER VS Magy Péter párharcban végül is minden pofon jó helyre megy.

márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rokonszenves bátor stb. Ennyire senki sem mozgatta meg az embereket 100 éve... de igaz lehet az is, amiket mondanak róla. Viszont Ovi vagy Gyurcsány is elég nagy szociopata, csak ők károsak is. Furcsa ez a kettősség, ha ilyen, de erkölcsösnek tűnik, korrupcióellenes stb.
márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy öntelt, nárcisztikus, hataloméhes, erőszakos pszichopata, aki képes bárkit elárulni. Ma este 8-kor Varga Judit interjút ad róla a Frizbi csatornán.
márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ő egy hazafi. Rá és a pártjára szavazok ha indul az országos választásokon.
márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Végre elindított egy megtisztúlási folyamatot, szurkolok neki hogy járjon sikerrel.
márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsóhoz még annyit hogy baloldali vagyok.
márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Egy bátor hős amolyan szupermen féleség.
márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!