Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely olyan...

Karácsony Gergely olyan kvalitású hogy inkább kormányfőként kellene az országnak mint polgármesterként?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Akárhányan is fognak lepontozni ezért, de a jelenlegi ellenzéki garintúrából őt tartom az egyetlen vezetői kvalitású személynek. Budapest nem dőlt össze alatta, még ebben a tornádú erejű ellenszélben sem, pedig nekem sem szimpatikus, minden, amit és ahogy csinált, de az tény, hogy működésképesen csinálja azt, amit.

Én el tudnám őt képzelni miniszterelnökként.

ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem döntötte el, de időről időre bejelentkezik mindkét pozícióra. Igazándiból szerintem inkább nagypolitikában gondolkodik, meg láthatóan jobban érdeklik az országos ügyek,de mivel a főpolgármesteri cím az,amit esélye is van megnyerni,megtartani, ezért egyelőre megelégszik azzal.
ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha most megválasztják polgármesternek attól még lehetne kormányfő két év múlva?
ápr. 3. 14:01
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Persze, lehet jelölt, aztán, ha esetlen nyerne -nem fog-, akkor eldöntheti, hogy marad-e polgi, ha nem, akkor lemond és lesz kormányfő. De a jelenlegi választási keretek közt, nem fog tudni győzni, ebben kár reménykedni.
ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

#1 - Ehhez jogod van. Engem hihetetlenül irritál, hogy a 2019-es győzelem után elment 2022-ben miniszterelnök jelöltnek. Ha megválasztották 5 évre, akkor legalább játsza el, hogy érdekli az adott pozíció, és töltse már ki azt az 5 évet, utána sokkal hitelesebben tudott volna bejelentkezni miniszterelnök jelöltnek.

A szememben lenullázta magát.

ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Megertem mindket allaspontot. Szerintem ott 2021-ben a leheto legjobb dontest hozta. Nyilvan akkor nem tudtuk elore, hogy megint 2/3 lesz. De azt mutattak a felmeresek, hogy jobban teszi, ha visszalep.
ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Angolul se tud a nevét se tudja leírni :D
ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsétlen mamakedvence balfék, számoljon el a parkolási ügyekkel meg a lánchidas ellopott pénzekkel. Meg a buszsávban autókázással miközben a miatta lezár sávokon nem lehet haladni kocsival .
ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

#1!


Ez inkább az ellenzéket minősítni. Gyurcsány nagyságrendekkel jobb képességekkel rendelkezik. Ő az egyetlen a baloldalon, akinek volták még saját gondolati, de kb. 8 éve már semmit nem mutatott.

KariGeri egy tipikus irodai beosztott, aki meg kell mondani, hogy mi a dolga és ő azt elvégzi. Én semmilyne vezetői kvalitást nem látok benne.


Lehet védeni az elmúlt 5 évét azzal, hogy szegény ellenszélben dolgozott, de ezt az ellenszelet ő keltette! Ő kampányolt azzal, hogy minden fejlesztést leállít a fővárosban. És meg is próbálta... a nagy ellenszélnek köszönhető, hogy pl. a Liget project ment tovább. KariGeri leállítani akarta azt is, de az ellenszél folytatta.


Volt az "uralkodása" alatt egy foci EB és egy Giro Grande Partenza. Ezekhez egy fillért sem adott és nem promotálta ezeket. Ezek miatt egy rakás sz@r KariGeri és legfejlebb a kis faluban kellene polgármesternek lennie. Olyan szinten pártpolitikát csinált mindenből, hogy méltatlan a most betöltött címére.


Gyakorlatilag a kampánya is arról szólt, hogy ő sz@rik Budapestre, neki azért kell ez a pozíció, hogy ellenzéki bástya legyen. Magyarán egy kifizetőhely. Amikor bepróbálkozott miniszterelnöknek, azzal szintén jelezte, hogy nem érdekli Budapest.


Az is sokat elmond a kvalitásairól, hogy évek óta 1-2%-on áll a pártja.

ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább portásnak képzelném el a kvalitásai alapján. Amúgy a pártja támogatottsága mérhetetlenül kevés, vajon miéért? Ezen még nem gondolkodtál?
ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!