Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért gúnyosak...

A balosok miért gúnyosak azzal, aki azért is vállal gyereket, hogy ne haljon ki a magyarság?

Figyelt kérdés
Ezt így is mondják a jobboldaliak, hogy három gyereket kell vállalni, egyet az anyáért, egyet az apáért, egyet meg a hazáért. Amúgy ez szerintem tök értékelendő dolog, hogy valaki lemond valamennyi kényelemről és áldozatot hoz a nemzetért, legyen több kis magyar. A balosok miért nem örülnek ennek? Miért nézik le az ilyen embereket?

ápr. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert a kutyát se érdekli a haza meg a nemzet. Ezek csak a fidesz hülyeségei amik jól hangzanak.

Bár szerintem a kutya lipsi.

ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

" három gyereket kell vállalni, egyet az anyáért, egyet az apáért, egyet meg a hazáért"


Ez nem valami kommunista időkbéli vezénylet volt?

ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
akkor vállalj te :D hajrá
ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

Nem hallottam még gúnyolódást azon, hogy valaki gyereket vállal.

Azon igen, hogy a kormánypropaganda ellenére érdemben nem nőtt a gyerekvállalás.


Neked amúgy hány gyereked van, kérdező?

ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na és mi van akkor, ha az a sok megszületett gyerek a végén nem jobbos, hanem balos lesz? Akkor is ilyen lózungokat hadoválnátok?
ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ne lenne olyan ember, aki valóban a nemzet fennmaradásáért vállalna gyereket, de azért ne álltassuk már magunkat ilyenekkel. A legtöbben azért teszik, mert szeretnének x gyereket. Teljesen mindegy, hogy jobbos vagy balos emberről beszélünk.
ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyi gyereket kell vállalni, amennyit jó fizikai és mentális egészségben fel tudsz nevelni.


Ne a haza, a vallás, a szomszéd mari néni mondja meg mennyit kell szülni.

ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmi ilyen gúnyolodást nem hallottam soha. Annyi gyereket szülsz amennyit csak akarsz. Pont leszarom.


Az viszont tény, hogy Orbán uralkodása alatt a korábbi 2,6%os népességfogyás már 3,4%ra emelkedett. Hála Orbán családtámogatási rendszerének mégjobban fogy a magyar.

ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!