Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem csinálják...

A magyarok miért nem csinálják azt, hogy mindenkinek 4 gyereke lesz?

Figyelt kérdés
Ha mindenkinek 4 gyereke lenne akkor elég hamar visszalehetne foglalni az elvesztett területeket, és Magyarország egy erős állam lenne mivel nagy népességű.

2019. máj. 18. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok gyerekellenes, de kösz nem!
2019. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Jó vicc ezt sosem kapjuk vissza már
2019. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellek a lányoknak,kivel csináljak 4 gyereket?
2019. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nem egységes akaratú egyetlen nép sem. Különböző emberek vagyunk, különböző igényekkel, elképzelésekkel, lehetőségekkel.


2. A népnövekedés nem jelenti azt, hogy területekre tarthatnánk igényt akárol. Nézd meg bármelyik túlnépesedő afrikai országot (pl. Ruandát, Ghánát, Nigériát, stb.). Előbb vezet polgárháborúhoz az ebből keletkező feszültség, mintsem területhódításokhoz egy szomszédos államtól. Amúgy is kinek hiányzik egy háború?


3. Nem elég megcsinálni a négy gyereket, fel is kell nevelni őket, mégpedig úgy, hogy lehetőleg ne nincstelenül vágjanak neki a huszas éveiknek. Ezt ma Magyarországon nagyon kevesen tudnák megtenni, a többieknek pedig általában van annyi felelősségtudata, hogy nem vág bele.

2019. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Én egyet sem akarok, nem hogy 4-et. Csinálj helyettem is, haver.
2019. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
86%
Neked hány van, kérdező? :)
2019. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én 5 gyereket szeretnék, 3 fiút és 2 lányt. A fiúk szobája fehér-szürke lesz, a lányoké fehér-rózsaszín. Bútorból a tömör fa tetszik, szép kis faragással, de fehér színnel. Néhol egy maci, masnis kép, kisvonat... csinos lesz.
2019. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Talán mert nem cigányok vagyunk, h futószalag-szerűen 'gyártsunk' gyerkőcöket..

És ez mi?

'elég hamar visszalehetne foglalni az elvesztett területeket'

Jól sejtem, egy burkolt Vesszen Trianon dumával akartál berobbanni?

2019. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert troll vagy, a nagyon átlátszó fajtából. :P
2019. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"A magyarok miért nem csinálják azt, hogy mindenkinek 4 gyereke lesz?"

Mert van az úgy, hogy az ember nem akar gyereet vagy csak kevesebbet akar - az ő dolga, mert az ő gyereke lesz.

Na meg van az úgy, hogy az ember 4 gyereket szeretne de nem képes rá, mert 3 császáros szülés után már a negyediket nem vállalhatja be. Vagy az első terhesség alatt derül ki valamilyen súlyos vese, szív vagy más probléma, ami után örülhet, hogy túlélte és összeteheti a két kezét, hogy nem előtte vették észre, mert akkor soha nem lehetett volna gyereke, hiszen nem merte volna vállalni.

Milyen megoldásod van az ilyen esetekre?

2019. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!