Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy Magyar...

Mit szólsz ahhoz, hogy Magyar Pétert ismét hazugságon kapták?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 8. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Erre számítottam az eddigi produkciói alapján.
Meglepett a dolog, azt hittem, ő egy egyenes ember.
Nem baj, ha hazudik, nekem akkor is ő a messiás.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt szólottam én, hogy neked irom a dalt... neked énekelek,, wáúúúóóójáé.
ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
M.P csak akkor nem hazudik, ha nem beszél!
ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
már maga a kérdés egy hazugság
ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy klasszikusokat idézzek: "Boldog karácsonyt!"
ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Az jó, a fidesztől 14 év alatt teljesen megszoktam. A hazugság már olyan, mint a reggeli kávém.
ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lesz neki bőven folt a múltjában és a jelenében csak majd a választások előtt fogják nyilvánosságra hozni.
ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Ugy tunik nagyobb a baj, mint azt el tudom kepzelni. A fidesz visit, orjong es maxra kapcsolta a propagandat.
ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"A Budapesti Rendőr-főkapitányság sohasem bocsátkozott becslésekbe, most sem tesszük, és a szervezők irányába sem történt ilyen közlés"

Hazudnak. A rendőrségnek kötelező minden nagyobb létszámú rendezvény esetén előzetes biztonsági tervet készítenie, méghozzá a szervezőkkel közösen. Ebben becslést is kell tenni a várható létszámra. Ez alapján kell kivezényelni az egészségügyi, rendvédelmi, tűzvédelmi... szolgálatot a helyszínre és biztosítani azt, illetve kezelni a közlekedési rendben bekövetkező változásokat.

ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyilvánvaló hogy MagyarP hazudik a számokról, de teljesen mindegy hányan vannak ott, ha szavazáskor meg a fideszesek elsöprik őket létszámban.
ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8: Csakhogy itt nem az előzetes becslésről volt szó. Magyar Péter az állította, a rendőrség megállapította utólag, hanyan voltak.
ápr. 8. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!