Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a Varga...

Mit gondoltok erről a Varga Judit interjú elemzésről?


ápr. 12. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemléletesen hozza be, hogy miért hiteltelen az egész. Sosem hallottam a csávóról, aki csinálta, de látszik, hogy amiről beszél szakmailag, ahhoz ért. Van benne néhány olyan gondolat ami kicsit túltolt, mikor elkezdődik az interjú, de alapvetően nekem alátámasztja, amit eddig is sejteni lehetett: megrendelt színjáték.
ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Ez nem egy elemző videó.


Ez egy reakció/vélemény videó.


Elemző videó az lenne, ha pl egy pszichológus elemzi Varga Judit testtartást, mimikáját illetve a mondanivalója mögöttes tartalmát. Ilyet sajnos nem találtam.

ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Varga Judit videó lényege, összefoglalva :D


https://www.youtube.com/watch?v=GTXXIdzhsJo

ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 ez nem egy pszichológiai elemzés, hanem riporteri, videós szempontból elemző. Hogy vajon mennyire más Hajdu korábbi interjúihoz képest a fény, a kamerabeállítások. Pl bemutatja, hogy egy külön új kameraközelséget használtak ebben a videóban, a sírásra ráközelítést.


Engem is érdekelne egy pszichológiai elemzés, de ez más szempontból mutatja be a megrendezettséget, ez is érdekes nagyon.

ápr. 12. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Kb. a felét tudtam megnézni hányás nélkül.

Eddig is undorítónak találtam Varga Juditot

de erre mivel vették rá ? Valószínűnek tartom:

pár év börtönt ér, amiről a figyelmet megpróbálja

elterelni és nem csak neki.

(amíg a férje terrorizálta a biztonságiak sakkoztak?)

ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

nekem is az a gyanúm, hogy börtönbe jutással zsarolják

ápr. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!