Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak június 9-én?

Kire szavazzak június 9-én?

Figyelt kérdés

Na már most én budapesti, rózsadombi elit, meleg srac vagyok. Nem szeretem a kormányt, de a DK-t sem. A polgink Örsi Gergely nagyon jófej, rá mindenképpen szavazok, mint polgármester.


Főpolgarmester: Karácsony Gergely, egyértelműen.


Amiben bizonytakan vagyok az az EP. Én régebben a Momentumot tamogattam, de igazándiból mar nem sok midnent csinálnak. De szeretném, hogy bekerüljenek az EP-be.


Ott van Magyar Péter is. Akkor most Magyar Péterre vagy a Momentumra szavazzak? Úgy vagyok, hogy a Fideszt nem most kell legyőzni. Emiatt lehet jobb lenne, ha csak 2 év múlva szavaznék rá.


Szerintetek?? (30/F/Uni)



ápr. 17. 15:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

#10

Magyar Péter mitől ellenzéki?

ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Ha a Ner ellen megy számomra az.
ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

#12

És arra megy? Nem onnan jön?

ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
40%

Momentum nem fog bejutni, elveszett szavazat lesz ha rà szavazol... Magyar Péter biztos bejutó.

Momentum eddig is 5-6%on mozgott. Péter megjelenèse és a Bicskei ügy után leolvadt a tàmogatóik fele. A Bicskei eset után az ellenzèki szavazòk nagyrèsze rádöbbent, hogy semmi ereje az ellenzèknek.csak dísznek vannak a parlamentben de érdemi befolyàssal nem rendelkeznek. Mèg egy ennyire komoly ügy (Bicske) esetèn sem tudnak semmit sem tenni... éppen ezért sok ellenzéki új ellemzèket kezdett keresni és épìteni akiben erõt látnak. Jelenleg Péter testesíti meg ezt az új erõt.


Nézd meg az összellenzéki tüntit (dk-mszp-momentum-karàcsony-pm) pàr 100 ember volt kint Budapesten nagyrészt DK-sok. És ezt vesd össze Péter rendezvényeivel ahol 50-100ezer szàmban mèrhetõ az embertömeg.

ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan lightos Fideszes vagyok: sokban egyet értek velük, és sokban nem.

Így nálunk a polgármesterin a fideszes polmesire fogok szavazni.

Az önkormányzatba nem ültetnék fideszest, mert nem jó a többség, tehát Momentum vagy Kutyák.

Mivel én feltétlen hiszek az Egyesült Európában, így az EP-n a DK-ra fogok szavazni.

Ilyen egyszerű...

ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
22%
Dk igazàból =fidesz ;) ügyesen adogatják gyurcsànyèk a kétharmadokat a fidesznek...
ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
14: "Mèg egy ennyire komoly ügy (Bicske) esetèn sem tudnak semmit sem tenni..." - pont a Momentum volt az, amelyik segített az ügyet felemelni: Donáth mondta ki, hogy addig mennek fel a várba, amíg Novák le nem mond. Senki nem gondolta, hogy ilyen hamar lemond.
ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
56%

Nézd meg a közvélemènykutatàsokat mèg Magyar Peti pàrtja elõtt ès Bicske után. Fidesz elvesztett szavazatokat, de ha összeadod a teljes ellenzèket akkor õk mèg többet veszítettek mint a fidesz. helyette sokkal több bizonytalan lett amiket Peti sikeresen behúzott illetve még tovàbb nyírbálta az amúgy is gyenge ellenzèket. Remèlem ha nem jutnak be az EP akkor senki nem fog 26ban ràjuk szavazni.


ELÉG VOLT A RENGETEG ELLENZÈKI PÁRTBÓL. LEGYEN 1-2 ELLENZÈKI PÀRT A TÖBBI HULLJON KI VÈGRE!

ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
19%

#17!


Valójában annyi történt, hogy egy embernek, aki "csak" falazott igazgatónak, már a büntetése végén volt, azt is otthon töltötte... Tehát valójában csak a priuszát törölték, más nem történt.


Miközben MZP kiállt a pedofilsimogató volt SZDSZ-es Kőszeg mellett, aki ugye oszlopos tagj a Helsinki bizottságnak.

Az újbudai pedofil ügy a DK-s polgi alatt alig kapott figyelmet. És a volt alpolgi, a momentumos Orosz Anna is elfelejtett felszólalni.


Tehát aki egy kicsit is tájékozott, az látja, hogy ballib propaganda nagyon hatékonyan működik és a Momentum ebben is csak a saját érdekeit képviseli. Az igazság egy kicsit sem érdekli őket. Ahogy a gyerekvédelem sem.

ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%

19: Amit tudok az óbudai ügyról az az, hogy sem a polgármester, sem Orosz nem felelős és nem falazott.

Miután a fidesz nem tudja tagadni, hogy ott vannak a kegyelem adása mögött, így megpróbálják a többieket hiteltelenítni.

ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!