Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak június 9-én?

Kire szavazzak június 9-én?

Figyelt kérdés

Na már most én budapesti, rózsadombi elit, meleg srac vagyok. Nem szeretem a kormányt, de a DK-t sem. A polgink Örsi Gergely nagyon jófej, rá mindenképpen szavazok, mint polgármester.


Főpolgarmester: Karácsony Gergely, egyértelműen.


Amiben bizonytakan vagyok az az EP. Én régebben a Momentumot tamogattam, de igazándiból mar nem sok midnent csinálnak. De szeretném, hogy bekerüljenek az EP-be.


Ott van Magyar Péter is. Akkor most Magyar Péterre vagy a Momentumra szavazzak? Úgy vagyok, hogy a Fideszt nem most kell legyőzni. Emiatt lehet jobb lenne, ha csak 2 év múlva szavaznék rá.


Szerintetek?? (30/F/Uni)



ápr. 17. 15:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
41%
Eddig mit csinált a Momentum, azon kívül, hogy megfúrta az olimpiát?
ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
30%

Magyar Péterről miért gondolnád, hogy nem a FIDESZ embere?


Ha ez a két lehetőség, akkor Momentum. Ők már sokat tettek az EU-ban a FIDESZ korlátozása ügyében.

ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%
Úgy vagy te rózsadombi elit, ahogyan én meleg.
ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
1) ezzel valtak koztudotta. Nezd, egy videki embernek nem sokat nyujt. De szerintem eleg sokat kuzdottek korrupcios ugye feltarasa miatt. Donath Annat es Cseh Katalint meg nagyon birom, es bizom benne h tovabba is kepviselik majd a magyar ellenzeki fiatalsagot
ápr. 17. 15:56
 5/39 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, előbb gyógyulj meg 🙏

Utána terheld magad a politikával.

ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Szerencsére én egészséges vagyok. Neked ajánlok azért egy pszichológust. :)
ápr. 17. 16:10
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
Mi a frász az az Uni?
ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Te inkább ne szavazz.
ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
7) Lehet aktív, passzív, uni.
ápr. 17. 16:56
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Átérzem a problémád, én is erősen gondolkodok a kettő közt, Momemtumra akartam szavazni, de valószínű inkább Magyar Péterre fogok, mert jó lenne ha átvenné a legnagyobb ellenzéki párt szerepét a DK-tól ezzel szerintem még többen átállnának hozzá később, de ha úgy érzed szavazz a Momentumra az se rossz választás.
ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!