Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak június 9-én?

Kire szavazzak június 9-én?

Figyelt kérdés

Na már most én budapesti, rózsadombi elit, meleg srac vagyok. Nem szeretem a kormányt, de a DK-t sem. A polgink Örsi Gergely nagyon jófej, rá mindenképpen szavazok, mint polgármester.


Főpolgarmester: Karácsony Gergely, egyértelműen.


Amiben bizonytakan vagyok az az EP. Én régebben a Momentumot tamogattam, de igazándiból mar nem sok midnent csinálnak. De szeretném, hogy bekerüljenek az EP-be.


Ott van Magyar Péter is. Akkor most Magyar Péterre vagy a Momentumra szavazzak? Úgy vagyok, hogy a Fideszt nem most kell legyőzni. Emiatt lehet jobb lenne, ha csak 2 év múlva szavaznék rá.


Szerintetek?? (30/F/Uni)



ápr. 17. 15:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
41%

#28!


Ami nyilvánosságra került az alapján megállapítható, hogy K+F projectre kapták a pénzt, de nem volt benne semmi innováció. Tehát van ügy, de tudjuk, hogy a K+F pályázatok 80%-a ilyen.


Ami igazán problémás ebben az ügyben, hogy Cseh Kati és a Momentum éveken át azt hazudtam, hogy az EU-s pénzekhez csak a Fideszen át lehet hozzájutni. Miközben kapott 4 milliárdot.

Egy normális világban egy ilyen lebukás után a saját szavazói küldik el a fenébe.

ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

31: "Cseh Kati és a Momentum éveken át azt hazudtam, hogy az EU-s pénzekhez csak a Fideszen át lehet hozzájutni" - ilyet nem mondott.

kapott 4 milliárdot, összeadták az összes pénzt, amit abban az ipari parkban kaptak a cégek.

ápr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

#32!


Mert semmi közük nem volt egymáshoz, ugye? :)


De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy folyamatosan azt hazudta, hogy nem lehet pályázati pénzekhez hozzájutni, miközben ő és a kari is kaptak. Tehát nem csak tévesen feltételezett valamit, hanem nagyon jól tudta, hogy átveri a választóit ezzel a hazugsággal.

ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%
"folyamatosan azt hazudta, hogy nem lehet pályázati pénzekhez hozzájutni" - egyáltalán nem ezt mondta.
ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy kire, csak a forint és nemzetrontó Fideszre NE!
ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
EP-n Tisza pártra szavazz! Ha sikerülne kiütni a kis pártok többsègèt akkor 26-ban reális esély lenne kormányt váltani
ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az, hogy az EP-be mondjuk a Tisza miatt nem jut be az LMP, még a 26-os "erejüket" nem befolyásolja, hiszen vannak parlamenti képviselőik is, ami sokkal többet nyom a latban.


És azért azt ne higyjük, hogy a kormányváltás a kispártok létén múlik!

ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#37 készült magyarország kormánya megbízásából.


De a kormányváltàs a kis pártokon ès Gyurcsányon múlik.

ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

38: soha, egyetlen egyszer sem sszavaztam a fideszre.

ennek ellenére vallom, hogy a ksi pártok megszűnése nem eredményezi automatikusan a fiedsz bukását.

Továbbá nincs olyan ep-eredmény, mely "kiütné" a kispártokat. Az mszp, a párbeszéd, az lmp képviselői ettől függetlenül ott fognak ülni a parlamentben, az önkormányzatokban.

ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!