Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert az ellenzék...

Feketeruhasember kérdése:

Magyar Pétert az ellenzék orosz propaganda terjesztésével vádolja, miközben a fidesz azt kommunikálja hogy MP is brüsszel alázatos szolgája és baloldali..Mindenkinek elment az esze?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Adott egy interjút a Klubrádiónak, ahol tényleg orosz propagandát mondta föl. Akarva-akaratlanul de megtörtént.
ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem ment el senkinek az esze, választási kampány van.

Mondjuk nem örülök ha valóban Putyin pártját fogja.

ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Nem ment el senkinek az esze, választási kampány van."


Hát persze de attól olyan mintha mindenki a csillagkapu két különböző oldalán lenne. Sejteni vélem hogy valaki akkor hazudik.

ápr. 24. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hazudik senki csak mindkét fél másképp látja, na meg lehet túloznak is, az ilyenkor benne van.
ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Nem hazudik senki csak mindkét fél másképp látja, na meg lehet túloznak is, az ilyenkor benne van."


Tudjuk, érezzük hogy így van. De néha olyan érzésem van az ilyen válaszok láttán (nem csak az én kérdésemnél) mintha ez az állampolgárok szerint is rendben lenne. Rendben lenne a túlzás, rendben lenne a csúsztatás, urambocsá rendben lenne a hazugság, rendben lennének a lejárató kampányok (oda vissza). Én nem is értem hogy mi a bajuk az embereknek a vezetőkkel ha amúgy a többség szerint tök oké dolgok ezek. Nekem hányingerem van ettől. Ráadásul az egész politika már nem is más mint tiszta bulvár, nem konkrét ügyekről van szó, hanem minden oldalon ezt a szekértáboros marhaságot tolják és az a fontos ki tudja jobban eljátszani a másikkal hogy ő a "felsős 8.-as diák" aki jól le tudja oltani a másikat.

ápr. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!