Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter és a Tisza párt...

Magyar Péter és a Tisza párt hívei honnan szednek 20-30% feletti népszerűségi kimutatásokat a politikusuk (és mozgalma) számára, miközben a többi ellenzéki párt többsége nem haladja meg a 10-15%-ot sem?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg az emberek többségének már elege van a régi ellenzéki pártokból és bármi újba belekapaszkodnak, MZP se véletlen nyert előválasztást anno.

Egyébként Magyar Péter egy ilyen újgazdag yuppie figura, aki valszeg egy erősen jobboldali gazdaságpolitikát fog képviselni, aminek amúgy én mint nagypolgári ember örülök,mert valszeg nem kell attól tartanom,hogy szét fog adóztatni, ettől függetlenül nem vagyok úgy elájulva tőle. Ami meglepő,hogy pont a szegényebb rétegek, gazdaságilag sok balos ismerősöm is rajong érte, pedig sztem nagyon különböző a világnézetük. Szóval ez egy ilyen érdekes helyzet,h nekem valszeg kedvezne Magyar Péter, de mégis óvatosan kezelem, míg akik a legjobban rajonganak érte, azok sztem pont nem az a réteg, akik jól fognak járni ha ő hatalomra kerül. De egyébként ez a fidesszel kapcsolatban is hasonlóan van, csak ott még szegényebb,még kiszolgáltatottabb emberek rajonganak értük, és közben nálam még sokkal gazdagabb emberek járnak jól vele.

ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

A te nagypolgári jóléted se fog ám olyan sokáig tartani, szóval ne örülj csak annyira az egykulcsos adónak

ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon támadják, ami kontrapruduktív.
ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D-Mano ***** válasza:
54%

Az emberek nagyrésze agymosott. Az agymosottak nagyrésze 2 féle hívószó szerint oszlik meg ma politikai értelemben: I) "csak a kormány" II) "csak a kormányváltás".


Magyer Péter kommunikációs/manipulációs trükkjei nagyon jól működnek, sokkal jobban, mint az "Összefogás eszméje" vagy a 'jobboldali, de az ellenzéktől független ellenzéki vezető mítosza (azaz: Márki-Zay)'. Így most Magyar Péter gyorsan, hatékonyan berántotta a politikával foglalkozók agymosott részének "csak a kormányváltás" típusú agymosási technika által megvezetettek nagy részét...


Leegyszerűsítve: akik múltkor az "összefogás" jelensége vagy a kormányváltó mánia miatt szavaztak az összefogott ellenzékre, azoknak nagy része most Magyar Pétert támogatja; mert: Magyar Péternek sokkal jobban működő propagandája van. Sokkal jobban tudja eladni a régi sz. rt- újra, újracsomagolva...


Egyébként meg Magyar Péter (karaktere) = Orbán Viktor 2.0 - és látszik a fejlesztés...

ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!