Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtettek az ismerőseim,...

Elfelejtettek az ismerőseim, barátaim, mással is történt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim, barátaim nem keresnek az utóbbi időben, nem írnak rám, nem üzennek, nem hívnak fel. Azt vettem észre, hogy nemérdekli őket, hogy hogyvagyok. Én próbáltam tartani velük a kapcsolatot, üzenni, írni, telefonálni, beszélgetni, de mindíg csak én írtam, én kezdeményeztem a beszélgetést. Volt sokszor amikor nem válaszoltak, válaszra sem méltattak. Kicsit durván elkezdtem egyedül érezni magam. Úgy érzem csak idéző jelben voltak ismerősök, barátok csak én részemről gondoltam őket annak és vettem őket közelre. Hogyan értékeljem át a helyzetet és miként tegyek a jövőben? Hogy kijavítsam a hibát és ragaszkodóbb baráti, ismerősi társaságra lelhessek. 32 ffi vagyok.

2019. aug. 31. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Barátkozz!Itt pl aki ír az valamennyire szintén nyitott új haverokra, barátokra.Nekem már sikerült itt több értékes barátságot kialakitani. 38F Írj :)
2019. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell az embernek barát, de ilyen korban az embernek a párja a barátja, vagy a családja. Munka és család mellett, kicsit nehéz fenntartani a baráti kapcsolatokat, és azok sajnos leépülnek egy idő után, ez nem miattad van. Nekem is minden barátommal megszakadt már a kapcsolatom, egy családtagom, és a párom a "barátom" velük beszélek meg mindent. De én nő vagyok, azt is megértem, hogy a férfiak jobban igénylik azt, hogy más férfiakkal mondjuk sörözgessenek, mellőzve a női társaságot :D ez sem minden esetben van így. Aztán vannak még a munkahelyi barátságok, amik jellemzőek, de azokat nem tekinteném minden esetben olyan őszinte barátságnak, hisz ha munkahelyet váltasz, sok esetben leépülnek.
2019. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!