Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki ennyire utálja...

Más is van aki ennyire utálja ezt az országot? Ez már örökké így lesz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és napról napra egyre inkább azt érzem, hogy ebből az országból fejvesztve kell menekülni és vissza se kell nézni. Utálom ezt az országot amiatt mert átverték a magyarokat az elmúlt 8 évben. Ez az utálat napról napra egyre inkább erősödik bennem, ahogy valami rossz dolgot tapasztalok.
2010. nov. 2. 09:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Walter Sobchak

erre értettem hogy valamilyen szinten az országot is utálom és hibáztatom.

2010. nov. 2. 10:01
 12/28 anonim ***** válasza:
51%

Én nem utálom. Itt van a családom, a munkám, a barátaim, ideköt a hobbim. Szeretem az országot, boldog vagyok itt.

33 éves vagyok és sosem éreztem másként.


Te 19 vagy, és egy dolog jól jegyezz meg: mindenki saját szerencséjének kovácsa. Lehet otthon ülni, szidni a kormányt meg az országot és közben nem csinálni semmit. Lehet hárítani a felelősséget a saját életképtelenségedért. Csak nem érdemes.

2010. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
szoktam dolgozni is suli mellett is, mondjuk mostanában nem, de annak oka van hogy miért nem. Viszont amikor tudok, akkor mindig dolgozok
2010. nov. 2. 10:16
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:41


válasz:


Te mindig minden kommentedben a fideszfóbiádat erőlteted ránk?

2010. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
végül is nem mindenki lehet fideszes, én pl. Jobbikos vagyok. De hogy valaki szoci legyen ezek után... :D
2010. nov. 2. 10:31
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

Jobbikos aki utálja az országot. Ez aztán ellentétes ember.

Én is el akarok menni, mert itt nem lehet megélni.

"Miért akarsz elmenekülni? Inkább meg kell javítani az országot!"

Ez a javítás eltart vagy 20 évig. Addig szarban éljen az ország. Úgyse tudjuk elérni a nyugati országok szintjét.

2010. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem a hazám. Itt születtem, ide köt minden.

Én úgy látom, hogy itthon is lehet érvényesülni. Már középiskolában ösztöndíjat kaptam, szóval támogatták a tanulásom. Most egyetem mellett olyan munkám van, ahol a tudásom értékelik. És sok hasonló emberrel találkozom. Sok olyannal, aki sikereket ér el.

Vannak a dolognak trükkjei, pl. figyelni kell a trendeket, mire lesz igény, valamint sokat kell dolgozni. Egyik kollégámnál buli volt hétvégén, házigazdaként elnézést kért és egy félórára elvonult dolgozni, mert az időeltolódás miatt akkor tudott kommunikálni az amerikai ügyféllel.


Sajnos az étlagemberen én azt látom, hogy fel sem merül, hogy esetleg többet vagy jobban kéne dolgozni. Vagy hogy esetleg tanulni kéne.

Hanem jön a "leérettségiztem, most 200at akarok keresni egy olyan munkával, ahol nem kell megerőltetnem magam, csak ülök egy irodában". És persze ha nem jön össze - mert nem jön össze -, akkor szidnak mindenkit.


Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Sajnos ma ez nagyon elfelejtődött, sokan a kormánytól várják, hogy oldja meg a problémáikat. Pedig a rendszerváltás pont arról szólt, hogy ez mostantól nem így fog működni.

2010. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Az ismerősöm itthon most 500E keres, de gondolkodott/gondolkozik rajta, hogy kimegy mert ott megkapna érte 1,5M-t is.
2010. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Én csak a vezetőket utálom. Tisztelem a múltunkat, büszke vagyok a történelmünkre, de én is úgy érzem, hogy ki fogok menni. Minden ismerősöm amelyik kiment azt mondta, hogy százszor jobba helyzet ott mint itt. Ez van. Majd emglátjuk mi lesz még itt.
2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

Én is 19 éves vagyok.

Büszke Magyar! 17 éves koromig nem volt fürdőszobánk, sőt külön szobám se...soha nem tudtam úgy elmenni bulizni, hogy ne kellett volna számolgatom, hogy ha iszok még, akkor jövőhéten nem tudok enni 5 napig a suliba...Szegény vagyok, de Anyám tisztességre, becsületre és hazaszeretetre tanított.Nem megyek el innen. Itt maradok. Tanulni fogok, azért, hogy Országom ismét felemelkedjen, hogy jó legyen kimondani azt, hogy : Magyar vagyok!

Én nem megyek Sehova innen!

2010. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!