Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki ennyire utálja...

Más is van aki ennyire utálja ezt az országot? Ez már örökké így lesz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és napról napra egyre inkább azt érzem, hogy ebből az országból fejvesztve kell menekülni és vissza se kell nézni. Utálom ezt az országot amiatt mert átverték a magyarokat az elmúlt 8 évben. Ez az utálat napról napra egyre inkább erősödik bennem, ahogy valami rossz dolgot tapasztalok.
2010. nov. 2. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Reakció a

"A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23" válasz szellemi atyjának.


Én éltem már az átkosban is, éltem, élek a REFORMKORNAK hazudott korban is.

Mind a kettő megvezette az országban élőket, de azért van olyan különbség a két korszak között, hogy az előbbiben nem b.szogatták az embereket, - ha dolgozott, idővel fel tudott mutatni valamit.

A 2010-es Magyarországon dolgozhatsz Te 10 műszakban is - napi viszonylatban, - akkor sem fogsz tudni semmit felmutatni, csak adósságokat.

És ez itt a lényeg: A semmire dolgozol, - ráadásul most már vég nélkül, mert mire beleéled magad abba, hogy nem sokára nyugdíj, megmurdálsz, feljebb tolják még öt évvel a korhatárt - és ez idő alatt murdálsz meg, - illetve ha véletlenül még sem sikerül elpusztulnod a nyugdíjig, olyan "nyugdíjjal" szúrják ki a szemedet, hogy abba murdálsz meg.

Komoly "karrier" itt élni Magyarországon.

B.szogatnak a szolgáltatók, az APEH, a közös képviselő, a bankok, a "Stanci néni a Jatata térről", - mindig jön egy számla, egy felszólítás, egy határozat, egy plusz kamat, díj, jutalék (levonás), mindig van koldus, nálad rosszabb helyzetben tengődő rokon.

"Jó itt élni."

2010. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%

"A kérdező kommentje:

végül is nem mindenki lehet fideszes, én pl. Jobbikos vagyok. "


Gratulálok...

2010. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
36%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:26


Ez a beszéd!!

2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%

Most csak egy dolgot emelnék ki, amin úgy mindenki gondolkodjon esetleg el egy percre:


Tehát a kérdező jobbikos, és utálja Magyarországot.


(y)

2010. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
25%

"19 éves vagyok és napról napra egyre inkább azt érzem, hogy ebből az országból fejvesztve kell menekülni és vissza se kell nézni."


A nagy elettapasztalatod mondja ezt? Es ugyan hova menekulnel? Ahol jo elet van ott bizony sok a csunya kaftananos zsido es rengeteg barna boru bevanorloval kell szembenezned ezt jobbikoskent, hogy fogod toleralni?


"Utálom ezt az országot amiatt mert átverték a magyarokat az elmúlt 8 évben."


A Magyarok sajat magukat vertek at amikor elhittek, hogy 10 vagy 20 ev alatt tejjel-mezzel folyo kanaan lesz Magyarorszagbol.


"Ez az utálat napról napra egyre inkább erősödik bennem, ahogy valami rossz dolgot tapasztalok."


Ez szomoru sajnos az az ideologia amit kovetsz teljesen osszezavarta a gondolkodasod, fiatal vagy meg elotted az elet ha az orszagon kivul akarsz elni milyen szakmad van illetev milyen nyelven beszelsz? Mert akkor inkabb tanulj ezerrel es ne a rosszat nezd mindenbe...

2010. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
62%

" Mert akkor inkabb tanulj ezerrel es ne a rosszat nezd mindenbe..."

Én is ki akarok menni, de előtte tanulok. Majd akkor talán visszajövök ha tudnak majd nyugati szintet adni. De ez nem az én életemben lesz.

2010. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Látom, megoszlanak a vélemények a politikai nézeteimről. Akinek nem tetszik, az szavazzon az elmúlt jó pár évre, elhihetitek, egyszer majd meghálálják azzal, hogy ismét zsebre teszik a pénzünket. Akinek meg a párt nem tetszik, az tévézzen kevesebbet és tájékozódjon az interneten a pártok programjairól.


Ja, amúgy párszor kiemeltem, hogy azért utálom az országot, mert a vezetői nem megfelelően képviselnek minket. Az emberekkel nincs bajom, így azt sem mondhatjátok rólam, hogy antimagyar vagyok. Csak mindig is szerettem volna egy normális országban élni, de erre igen kevés az esély.


A fenti kettő közt pedig nem kéne párhuzamot keresni.


Itt eddig egyedül


"Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:47"-


-nek volt nagy igaza. Ha látnám a nagy változást, akkor talán nem gondolkodnék ilyen kérdéseken.

2010. nov. 3. 01:34
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én is. És a magyarok igenis tehetnek róla, a legérdektelenebb nép, semmi összetartás; ahogy kinéz is undorító.. koszos, szegény..


Gyere el Németországba, nagyon meg fogsz lepődni.

2010. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!