Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átléptek/visszaléptek az...

Átléptek/visszaléptek az állami nyugdíjrendszerbe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 18:40
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
48%
Sőt továbbmegyek. Még a munkáltatóm adó, Tb járulékát és a teljes jövedelmét is én kerestem meg. Valamint a felesége által összetört Audi A6-os árát. Ám ígérem holnap felmondok és keresek egy olyan jószívű munkaadót mint a tiétek, aki majd kifizet mindent helyettem. :)
2010. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

"Én azzal nem értek egyet hogy ha nem lépek át akkor elbukom az állami nyugdíjamat, merthogy 2011-től adóként vonják le nem járulékként a munkáltató által fizetett részt."

Hát ne érts vele egyet, de ettől még így van. Az mtv1 este c. műsorában Matolcsy György szó szerint azt nyilatkozta, hogy akik nem lépnek át az állami nyugdíjrendszerbe, azok elveszítik az állami nyugdíj jogosultságukat, de a 24 % os járulékot ettől függetlenül levonják a béréből.

[link]

2010. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
utolsó! A 2011 jan.1-ig megszerzett eddigi éveikért megkapják öregségi nyugdíjat a nem átlépők majdan, csak az az ezutáni részt nem.
2010. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
15:22 - Tojok rá, mit csinál az Őrült Úr, csak 4 évre kapott mandátumot, nem 2-3 évtizedre! Mire én nyugdíjas leszek, még kárpótolhatnak is. Bekaphatják.
2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!