Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek értéktelen ami nem magyar, de ugyanakkor élvezik azoknak előnyeit?

Figyelt kérdés

Például internet, vagy SZÁMÍTÓGÉP. Ugye ekkor jönnek azok a válaszok, hogy az számítógépet is magyar találta fel. De ezek az emberek –akiket fent említettem- arra aki elhagyja az országot rámondják, hogy hazaáruló és nem magyar. Neumann találta fel (valamennyire) a számítógépet. Ő emigrált Amerikába. Tehát akkor az ilyenre szokták mondani, hogy nem is magyar. Vagy mindenki magyar mikor feltalál valamit? Inkább ilyenkor lehetne rá mondani, hogy ő amerikai volt. Itthon nem lettek volna meg a szükséges felszerelései.


A példákat lehetne még sorolni: vonat, repülő, filmek, fejlett autók.


2010. nov. 26. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk keletieknek nem kötelező dogmatikusan ragaszkodni a tudományos és logikus gondolkodáshoz, ezért sokkal szabadabb a tudatunk, mint nektek nyugatimádóknak.
2010. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem érted, minden találmány magyar! Az atlantiszi Magyar civilizáció már az ég világon mindent kitalált ami most van, csak a zsidók megbízták a cigányokat, hogy lopják el tőlünk ezeket a technikákat, majd több ezer éven keresztül folyamatosan értékesítették őket sajátjukként tálalva!


Utolsónak van igaza, mi egy keleti kultúra vagyunk, nem kell logikusan gondolkodnunk, a logika görög-zsidó-amerikai ármány, vigyázni kell vele mert megfertőzi az agyadat!

2010. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

54%, rájöttem. Te ezt mind nem gondolod komolyan, csak az évszázad trollja vagy. Ráhibáztam?


Kérdező, neked meg nem kéne meglepődnöd, ha az okos gyerekek akik ide járnak figyelmen kívül hagynak egy-két logikai bukfencet.

2010. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Utolsónak van igaza, mi egy keleti kultúra vagyunk, nem kell logikusan gondolkodnunk, a logika görög-zsidó-amerikai ármány, vigyázni kell vele mert megfertőzi az agyadat!"

A logika rossz. Ennek aztán van értelme. Ha nekünk nem az agyunkat kellene használni, nem kellene logika akkor miért nem megy mindenki gyári munkásnak. Mi van azzal, ha valaki mérnök, informatikus akar lenni.

2010. nov. 26. 15:24
 5/23 A kérdező kommentje:

Tehát ne ragaszkodjunk a gondolkodáshoz. Ilyenkor jön az, hogy nem is csoda az, hogy nem nálunk indult ki a felvilágosodás, polgárosodás, az ipari forradalom, stb.

Akkor nekünk mindig egy mezőgazdasági országnak kell lennünk?(mint jó sok éven át)

2010. nov. 26. 15:27
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
A logikát már az ókori görögök is nagyra tartották.Tudatlanok.
2010. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ezért van Vona Gábor meg a többiek, hogy gondolkodjanak helyettünk.
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ja, meg persze Zagyva György Gyula!
2010. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Ne gyere a görögökkel, Görögország most írt alá együttműködési megállapodást Izraellel, az ő bábjaik voltak most is és régebben is azok voltak.
2010. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

De jövök a görögökkel, mert én legalább tanultam róluk.

És különben is, ókor.Tudod mi az?

2010. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!