Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztatok a JOBBIKRA?

Miért szavaztatok a JOBBIKRA?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív jellegű, inkább csak a kíváncsiságomat szeretném kielégíteni.
2010. dec. 11. 21:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

"a bajnai alatt jött az a bizonyos szuperbruttó, ami lényegesen család barátabb, illetve igazságosabb adórendszer volt mint az egykulcsos szja lesz"

Családbarát megadóztatni a befizetendő járulékot? Te hol élsz? A gyerekek utáni adókedvezménnyel épp az a cél, hogy vállaljanak az emberek gyereket. De ne úgy vállaljanak, hogy majd az állam felneveli helyettük... Az állam legfeljebb belesegít. A sült galambot nem nálunk készítik.

2010. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Családbarát megadóztatni a befizetendő járulékot? Te hol élsz?

Itt az a kérdés, hogy te hol élsz. Az adójóváírással a kisebb keresetűek többet vihettek haza, mint az egykulcsos szja val fognak hazavinni. Ez tényszerű. Ha valaki 100 ezer HUF nettó keres havonta annak kb 10 rugóval kevesebb jut otthonra. A családi adókedvezmény pedig azoknak kedvezmény igazából, akiknek van 3 gyerekük, és jól keresnek. Ez is tény. A gyerekvállalást ezzel nem igazán lehet motiválni a társadalom alsó rétegeiben. Ha nem hiszed el nekem, akkor számolj utána nyugodtan.

2010. dec. 12. 14:23
 23/33 anonim ***** válasza:

Legalább megfogalmazták mi a probléma és ki merték mondani mi a probléma. Nem tökéletesek, de ahhoz, hogy megoldások szülessenek ahhoz radikális lépések kellenek. Ennyi.

Most lehet szívni a Fidesszel min 8 évig....

"Z"

2010. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Két alkalommal szavaztam az MSZP-re. (Nem kamu, őszintén!) Mikor az őszödi beszéd kiderült, szégyelltem, hogy így át tudtak verni, és meggyűlöltem őket.

Az SZDSZ értékrendje szöges ellentéte az enyémnek.

Az Orbán Viktort meggyűlöltem, mikor egy választási gyűlésen(?) saját szememmel és fülemmel tapasztaltam, hogy hogy ferdít.

Aztán jött a Jobbik, és láttam, hogy nem hebegnek-habognak kínosan, mikor mondjuk a cigánykérdésről van szó.

Ezért szavaztam rájuk.

2010. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, kifejtenéd a "Hazudtunk" és a "nem csináltunk semmit"-en kívül mi nem tetszett még abban a beszédben? Mert én akárhányszor hallgatom meg, egy olyan beszédet hallok, ami igazából jó indulatú. Megmondta a frankót.
2010. dec. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
40%

Szevasz! Utolsó vagyok!


Persze hogy megmondom! Egyszerűen hiányzik belőle a következő részlet:

"Kedves MINDENKI! Nagyon szégyenlem magam. Ezért sajtótájékoztatót hívok össze, és bocsánatot kérek mindenkitől, akit átvertem. De nem ripacs módon, mint a Monorierdőben történt vonatszerencsétlenségkor. Ezen kívül saját magamat jelentem fel, és saját vagyonomból kifizetem az új népszavazást, amit elcsaltunk.

Hiszen, ha egy futóversenyen valaki doppingol, azt kizárják, és büntetést is kap. Egy országgyűlési választás pedig ezerszer nagyobb jelentőségű, mint egy futóverseny."


Hát kb. ennyit hiányolok. És őszintén szólva: most is brutálisan felzaklat, ha erre gondolok!! Nem tudom, hogy Te hogy állsz ezzel, de az én igazságérzetem nagyobb annál, mint hogy ez ne idegesítene fel.

2010. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%
Ember te felfogtad amit ott mondtak? Milyen választási elcsalásról beszélsz te? Hol volt szó ilyenről? Ha meghallgattad volna rendesen, felfogtad volna a lényegét. Gyurcsány rendet akart, elmondta kb.10x, hogy szar az egész ország, és csinálni kell vmit. Én azt vettem le belőle, hogy egy ember arról beszél, hogy szeretné jól csinálni, az országnak. És lehet okoskodni, de orbán 10x roszabb gyurcsánynál. Én még emlékszem az első kormányzására, és köszönöm szépen, de elég is volt belőle. A volt fideszes jobbikról nem is beszélve.
2010. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%

Ember, szerintem te nem fogtad fel azt, hogy én mit írtam.


Voltam olyan hülye akkor még, hogy elhittem, amit a tv-ben meg a rádióban mondtak. Igen, bevallom.

Mi volt ott?! "Dübörög a gazdaság."

Egyik volt kollégám meg is jegyezte: dübörög, csak lefelé a lejtőn! Én azt hittem, hogy ő a hülye. Mert ha a tv-ben mondják a politológusok meg a szakértők, akkor az biztos, hogy úgy van.

Hát nem. ÉN voltam a hülye, hogy ezt elhittem!!!

Beadták mindenkinek, hogy rendben van az ország. BECSAPTAK engem is, és sok más embert. Balatonöszödön meg sutyiban elmondta a gyurcsány, hogy hát hazudtak.


Most már világos?

Hazudnak a képedbe, hogy ismét megválasszák őket. Ezt hívják csalásnak. Csalás = tévedésbe ejteni, vagy tévedésben tartani. Ez annyit jelent: ELCSALTÁK A VÁLASZTÁST!!!


Az orbán? A nagy elszámoltató? Elmehet oda...............

2010. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%

Rájuk szavatam de megbántam, nem kellett volna senkire sem .

Te cigányüldözésnek hívod (ritkán találkozol cigánny@l szerintem, csak képről ismered Őket)én a közbisztonság fokozásának. Nem csak a tyúktolvajokat kellene elkapni hanem a bodzázó X5-ös BMW-vel mászkálósokat is akik a jogsit is disznóért vették.

Előrelépés : -0-

Az is tény, hogy a zsid@k mindent felvásárolna, meg az, hogy az elmúlt 6 évben (2004-től) 500000 zsid@ költözött Magyarországra Izraelből. Természetesen ezek nem gyári munkát végeznek egyik se. "Művészek" meg hasonló fajták, a lényeg az, hogy a termeléssel, kétkezi fizikai munkával ami előrébb vinné az országot köszönö viszonyban sincsenek. Először csökkenteni kellene a munkanélküliséget nem pedig még ezeket is a nyakunkba venni.

Szintén : -0-


Mondjuk ezt Ők ezt legalább kimerik mondani, a többi meg nyalja a seggüket serényen. Ez is tény.


Viszont nyilatkozták azt is, hogy ellene vannak a nagy parlamenti létszának és az állandó egyöntetű tiszteletdíjemelés megszavazásának és mit tesz Isten? most megint meg lett szavazva az emelés egyöntetűen. Nem volt Jobbikos ellenszavazat. Ezek után higyjünk nekik(is)? Bejutottunk, most 4 évig hawaii dizsi napfény , sz@runk az alkotmányra oszt majd lesz valahogy, úgy még úgy se volt, hogy ne legyen valahogy, nem ?


Színjáték ebben az országban minden ami a mi bőrünkre megy.

Arról szól ez a parlamentesdi, hogy megtömjék a zsebeiket pártálástól függetlenül akik meg odajuttatták Őket az le van sajnálva. Aztán jönnek azzal, hogy a 4 éves ciklus alatt nem tudták befejezni amit elkezdte azért tart itt az ország. Igen maradt a családban akinek a zsebét meg lehetett volna még tömni, na ez maradt el részükről, de a tébbség jobban él közülük mint 4 éve.


Ezt most csak úgy hirtelenjében. Jöhet a leszavazás.

2010. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Utolsó! Pozitív szavazatot kapsz:) tőlem.

Az 500000 zsidó az meredek..

Egy kicsit Én is megbántam a Jobbikot, de most is rájuk szavaznék.

Nem látni annyira a mozgolódásaikat, de ez a jelenlegi kormányzat miatt van.

Nézz parlamenti közvetítéseket, vagy a Jobbik/Barikád/max Kuruc infón az TV interview-kat. Nem fogsz csalódni.

A sok hülye megérdemli a FIDESZ-t :S

8 év múlva, amikor itt minden szar lesz hatalomra kerülhet a Jobbik és REND lesz.

"Z"

2010. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!