Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért jó nekünk a...

Bumbi02 kérdése:

Fideszesek, miért jó nekünk a Fidesz eddigi kormányzása?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezném hogy csak Fideszesek válaszát várom, mert én nem értem hogy lehet ezt a kormányzást jónak látni, és pozitivnak. Ezért szeretném hogyha a Fidesz szimpatizánsok leírnák pontról pontra hogy ez az intézkedés ezért, az az intézkedés pedig amazért volt jó.
2010. dec. 16. 09:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
55%
Nézd. Az egésznek annyi a lényege, hogy a királyunk újra a trónon! A többi nem számít! Végre az ül a bársonyszékban aki megérdemli, a duna is lassan befagy tehát lehet koronázni!:)
2010. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
21%

Jobbikos szavazó vagyok, de már a FIDESZ szimpatikusabb.

Hogy miért?

-Alkotmánymódosítások: Ne engedjük már meg azoknak, akik eddig nem csináltak semmit, hogy beleszóljanak bármibe

- Nyugdíjpénztár: Ha maradt volna minden úgy ahogy volt, akkor se biztos, hogy a nyugdíjam jó lett volna.(Lehet, bár erősen kétlem, hogy extra profitra tennék szert 40 év alatt) A majdani kormány nyogodtan odavághatja, hogy -Figyelj! Nem adunk az államiból annyit, mert van magánod és önkéntesed is, mások meg éhenhalnak.

Na ennyit a három pillérről.


Ezek a dolgaik tetszenek egyenlőre. Azt még tudni kell rólam, hogy 12 évig szoci voltam.

Nem tetszettek a dolgaik( nem fog fájni, el lehet menni).

Az meg, hogy pár ezerrel kevesebbet keresek... De legalább az államadóság nem nő! Mert a szocik abból finanszírozták az előző "béremeléseket".

2010. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
23%

Ja a korona érdekes dolog, mert igen szeretik ide-oda utaztatni.

Legközelebb lehet, hogy I. Viktor fején fog utazni. :-)

2010. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
66%
Nem nő? :D 600milliárdal nőtt mióta királyunk visszatért!! Na ehhez mit szólsz?:)
2010. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
55%
Akkor elnézést a hibámért, ezt nem tudtam.
2010. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
66%

nos, második válaszoló kb megmutatja milyen embernek tetszenek a fideszes intézkedések.


írt egy hatalmas blokkot amiben totál félrebeszél, a lényeg kb a nulla benne, még egy icipicit se tudta megvédeni a kormányt, pedig fideszellenesként még én is tudnék mondani olyan intézkedést ami tetszik tőlük. hát ennyit erről. amúgy a legtöbb fideszes orbánhívő, nem több, ennyi.


választ pedig nem fogsz komolyat kapni, én már jó párszor megpróbáltam, vagy hülyeségek jöttek, vagy lapítottak.

2010. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
29%

"Nem nő? :D 600milliárdal nőtt mióta királyunk visszatért!! Na ehhez mit szólsz?:)"

Ezt mondták a kongresszuson két bikicsunáj között? Ajánalom megtekintésre:

[link]

Orbán királyod május 29-én tette le a tönkretételedről szóló esküjét, így az első hónapnak június tekinthető: 19 275milliárd. 2010 október: 18 955milliárd. Akárhogy számolom ez nem 600 milliárd plusz, hanem 320milliárd mínusz. Te még előző rendszeri matematikát tanulhattál.

2010. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
24%

"nos, második válaszoló kb megmutatja milyen embernek tetszenek a fideszes intézkedések."

Olyannak, akik nem a tegnap miatt sírnak és nem a holnapra, hanem a holnaputánra gondolnak?

2010. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Réti bubuzér ***** válasza:
38%

a mnyp-s intézkedéshez csak ennyit: ha 0% reálhozammal számolunk, akkor egy átlagfizetés után kb 120-150e Ft/hó nyugdíj járt volna. Ehhez jött volna még hozzá az állami rész (ami a "tisztán" állami nyugdíjat kapó nyugdíjának 75%-a), ami kb. 100e Ft körül lett volna. (Mindezeket diszkontálva, azaz mai vásárlóerővel kifejezve) Szóval a mnyp megszüntesés a mnyp tagok nyugdíjának több, mint a felét elvitte.

És mondom, 0% reálhozammal számolva, azaz feltételezve, hogy a hozam csak az inflációt fedezi.

2010. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Réti bubuzér ***** válasza:
Meg a mnyp költségeit persz, ezt kifelejtettem a reálhozamból ;)
2010. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!