Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember itt a gyk-n...

Van olyan ember itt a gyk-n aki elolvasta az új média törvényt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:46
1 2
 11/13 bumbi02 ***** válasza:
100%

persze vannak benne jó dolgok is.. pl minimum 35%a a zenéknek magyar kell hogy legyen a rádióknál.. viszont az hülyeség hogy ennek minimum 25%ának újabbnak kell lennie 5 évnél..azt betelefonál a Marika néni

- Csókolom KFT-től szeretném az Afrikát

- SAjnáljuk de lejárt az idei keretünk, csak SPtől a PArtyarcot küldhetjük...

2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én elolvastam,van 1 pár jó ötlet benne,de abszolút önkényuralmi törvény(tervezet)
2010. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

elolvastam a részt hogy mit tartalmazhat a rádió, tv, híradó ilyesmi, 46 oldalig olvastam, majd holnap a többit.

Szerintem értelmes, nincs semmi kifogásom, kell mutatni hogy hány éves kórtól ajánlott, mint most is, nem lehet gyerekeket rábeszélni hogy hülyeséget csináljanak, más szóval nem lehet kihasználni olyan embert aki talán nem igazán tud magától gondolkodni. Fontos híreket, az állam, média tanács intézi nem a hírcsatórnák, ezzel is egyetértek. Nem volt semmi húha, rap-zene, sok hülyeséget tartalmaz, mondják hogy gyilkolnak satöbbi, terjeztenek valami gengszter-romantikát, és én halgatom, de hát igazuk van, ha nem tudsz másról "énekelni" mint hogy embereket/ gyerekeket rábeszéled egy bünös élletre, akkor inkább kussolj

2011. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!