Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez igaz a magyarokra?

Szerintetek ez igaz a magyarokra?

Figyelt kérdés

"Szerintem a magyarok "betegek", pesszimisták, irigyek, kishitűek, és valljuk be itt és Kelet-Európában van a legtöbb bunkó ember. Mellesleg a magyar igénytelen is, szemetel, undorító házakat épít, nem tartja rendben.

Szellemileg már nem is minősítem, mindenkit lenéz, lesznoboz; a rasszizmus itt Mo-n embertelen mértéket ölt, nagyon zárkózottak az emberek, értékvesztett egy világ ez a magyar. A magyarok nagyrésze ateista, bár NY-Európa nagyrésze is már. "


2010. dec. 27. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

"értékvesztett egy világ ez a magyar. A magyarok nagyrésze ateista, bár NY-Európa nagyrésze is már."


Ebből az utolsó paragrafusból már egyből leesik, hogy ezt valami babonás, 100 évvel a múltban járó, hülyeségekben hívő "mainstream-ellenző" csoport írta. Pont, mint a szentkorona.com.


Igen, az a szentkorona.com aki büszke arra, hogy a tudományos tényeket nem hiszik el, és abban hisznek, hogy Lady Gaga a Sátán reinkarnációja...


Ennyit ezekről a marhákról, Amerikában és Nyugat-Európa egyes helyein már az 1920-as években is kiröhögték volna őket...

2010. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
sajnos valamilyen mértékben igaz
2010. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

a pesszimizmus igen, a bunkóság egyáltalán nem magyar sajátság. a többi azért a többségre nem igaz.

Amúgy ezt hol írták?

2010. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem Magyar forumon kellene megkerdezned ugyan is rengeteg emberbol hianyzik a szembenezes es az onkritika...
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a Lady Gaga? o.O
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2010. dec. 27. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:
a 72%-os válaszoló bizonyára a jómódúbbak közé tartozik. Annyi mindenképpen pozitívum, hogy rendesen válaszolt a kérdezőnek, de azért eléggé átesett a ló túlsó oldalára!
2010. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy pesszimisták vagyunk az teljesen, 90 éve mondhatjuk nem történt túl sok jó, sőt csak rossz dolog. Főleg a mostani években az elmúlt 20 évben. Irigyek? Hát szerintem ezt egy népre nem lehet mondani. Nagy rasszizmus-szerintem ezen nincs mit csodálkozni az én álláspontom szerint olyan nem létezik, hogy rasszista csak tapasztalt. Zárkózottak az emberek - ezt valahogy nem tudom értelmezni. Ha úgy érti, hogy nem szeretjük a turistákat akkor baromság, a magyar vendégszerető nép, de ha a bevándorlókra nézve mondja akkor nem csoda egyre több a kínai, a cigányokról ne is beszéljünk, a négerek meg az iszlámok, zsidók szerencsére a közéletbe még annyira nem folytak bele.


De ezt az egészet mindenki másképp látja szerintem.

2010. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz.
2010. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"az én álláspontom szerint olyan nem létezik, hogy rasszista csak tapasztalt" látszik is a hozzászólásodon -.-

iszlámok? wtf???

2010. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!