Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért fogjánk ránk, magyarokra?

Mért fogjánk ránk, magyarokra?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a *roma* ölések..

és azt hiszik h mi magyarok voltunk, mert utáljuk őket../én kivétel nem utálom őket/

de ha nem is magyar hanem a saját faja írtja a másikat?

de hát csakis magyarok lehetnek.. mindig mink.. :@

meghogy 100.000.000-ot ajánlottak fel a gyilkosok megtalálására.. (asszem)

erre van pénz mi?

de hogy fejlesszük az országot arra nincs?

ennyi pénzt kidobni rá?

aztán meg szedik az adót tőlünk h lehessen BP-n metrót építeni.. de pl: ilyen kis városokban ha valami kéne arra nincs pénz.. csatornázásra nincs pénz.. meg kisebb dolgokra..


ti ezekkel hogy vagytok?


2009. aug. 8. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

én győri vagyok a pénzhiányra nem panaszkodom...

azt meg szerintem lehetséges h cigányok ölik a cigányokat

2009. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

nah igen de Győr nagyobb városnak számít , megyeszékhely..

én nem utálok semmien más fajt.. tőlem élhetnek.. de ők segélyt kapnak, ingyen ételt.. mink meg??? csak adózunk..

2009. aug. 8. 14:20
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Igen a kissebség hajlamos a magyarok felé rasszistázni, de nem veszik észre ezzel ők is raszistáká válnak mert kölcsönös a nembíromság.

Azt hogy ki csinálja több lehetőség van:


-Jobbik v a gárda


-Ők maguk vagyis az uzsorásaik felbéreltek valakiket

talán meg kellene tudni vettek e fel kölcsönt uzs-tól és

nem tudták visszafizetni.


-Aztán Szlovák szálakat is olvastam a neten.


-Esetleg olyan is lehet hogy valakiknek érdekük,hogy az

oszd meg és uralkodj elvet alkalmazzák és ezért

ugrasszák össze a magyar és a roma embereket.

Igen? ennyi pénzt ezt nem tudtam Draskovics megmondta

rendnek kell lenni,ha más területre nem marad pénz rend

legalább lessz.

2009. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
94%

Szerintem ez úgy van, hogy mostanában azért folyik mindenhonnan a csapból is ezek a roma vs. nem roma balhék,

meg, hogy kitehette stb. mert így a nép figyelmét le tudjak kötni. Még a nép a fajgyűlölettel foglalkozik, (és szerintem a média ez még jobban uszítja) addig sem azzal törődnek hogy mekkora szar van az országban munkanélküliség megszorítások stb.

Nem azt mondom, hogy nincs ilyen probléma az országba mert van. De szerintem akkor is ez egy jó figyelem elterelő dolog a többi szarról ami az országban folyik.

Én így látom ezt az egészet.

2009. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
93%

14:37 vagyok.

Ránk meg azért fogják, mert ha pl. ha azt mondanák , hogy roma ölt romát akkor az emberek többsége máris leszarná és napirendre kerülnének az egyéb dolgok.

2009. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
.. mert ha cigány öl magyart, az "megélhetési bűnözés".... ha fordítva, az "rasszizmus".. mert a birka nép ilyen pártokat juttatott a parlamentbe.. azért..
2009. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ez így igaz!

a média ezzel sokat keres!

de hát akkor is ez egy kicsit hogy is mondjam..

nehezen tudom magam kifejezni.. mert még fiatal vagyok! 13 éves! lehet hogy kiakadtok, de azért érdekelnek az ilyen témák..

jah és igen lehet hogy felbérelnek valakit h ne magukat juttassák bajba!

mindenkinek más a véleménye.. tudom..

ezért kérek még komikat hogy tudjak még hozzá szólni!

2009. aug. 8. 15:15
 8/27 A kérdező kommentje:

meg fura hogy ha régen megöltek valakit akkor azt megölték, itt meg fenyegetnek, több millákat ráköltenek.. szóval..

meg mi ebben a jó hogy öldökölnek?? (igen mert a videók,filmek, játékok ilyenre tanítják a gyerekeket, akik ha felnőnek akkor ilyenek lesznek..

én nem leszek ilyen mert normális életre vágyom, hogy ne kelljen aggódnom h megtalálnak és nekem annyi..

nah de ez nem is lényeg.. csak hogy a média jót keres ezzel, meg hogy még a kicsik egye többen nézik a tv-t erre kapcsolnak, és megnézik, azt hiszik ezt azért csinálják mert szabad és akk ők is ezt csinálják...

nem is értem minek adnak ki ilyen ostobaságokat hogy öldöklőd játék, film

ez mind morbid, értelmetlen..

2009. aug. 8. 15:20
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
abban egyetértek, hogy irtják egymást. De azt a sörétes puska ügy biztos hogy nem roma volt. náluk nem szokás ilyen fegyverrel zúzni. Ők késelni, verekedni szoktak. Amúgy engem nem zavar ha ölik egymást, vagy ha valaki öli őket, csak mindig a magyarokra fogják, hogy mekkora rasszista ország vagyunk. :(
2009. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

igen, igen , igen.. ez igaz!

100%ra egyet értek..

2009. aug. 8. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!