Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha felkelés/forradalom/szabads...

Ha felkelés/forradalom/szabadságharc indulna a kormány ellen tavasszal, részt vennél benne?

Figyelt kérdés

Nem toborozni akarok, csak érdekel, hogy ti mennyire érzitek súlyosnak a helyzetet, és mennyire vagytok hajlandók tenni ellene.

A tisztesség úgy kívánja, hogy én is válaszoljak erre a kérdésre. Én részt vennék.

Abban nem vagyok biztos, hogy 2011-ben lesz komolyabb megmozdulás, de azt már biztosra veszem, hogy ha jogállami eszközökkel nem sikerül, akkor agresszív eszközökkel fogják megdönteni az Orbán-kormányt. Remélem, az utóbbira nem kell sort keríteni.

Na jó! Ha a kormány jobb belátásra tér, nem rombolja tovább a demokráciát, és átalakítja az új médiatörvényt, akkor a seggemen maradok, és a kormány is a helyén marad.

(Orbán rendkívüli lehetőség előtt áll. Nem értem, miért megy ilyen messzire.)


2010. dec. 29. 05:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Pedig a demokrácia, az alkotmányos berendezkedés, a sajtószabadság és a jogállamiság nem forgott kockán akkor. "

Igen? Ártatlan emberekre lőttek, verték agyon. Hol voltál? Mama szoknyája alatt sírtál, nehogy téged verjenek?


"Most pedig, amikor hónapról hónapra rombolják a demokráciát, (ne kelljen már századjára is elmondanom, hogy ez miben merül ki) és a szabadságunk valós veszélyben van, mindenki kussol."

Az ÉN szabadságom jelenleg nincs sem veszélyben, sem korlátozva. Én még mindig azt írok, teszek, mondok, ami jól esik. A te szabadságod meg engem hol érdekel, ha te akkor nem tettél semmit, amikor a képedbe röhögve hazudoztak neked?


"Erkölcsi nullák vagytok, egy rohadt csürhe. Magyarország szégyene."

Ha kimész dobálni, döntögetni, beállsz a sorba. Bár inkább hívjanak csürhének, mint hülyének, mint téged.

2010. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Mindig sz..ban voltunk, de most aztán betelt a pohár. Én még ennyi elkeseredett és depressziós embert, mint amennyien most vannak Magyarországon, csak elvétve akadt pár évvel ezelőtt."


Valaki megint összetéveszti a gyk-t az egész országgal :))))

2010. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

">>Pedig a demokrácia, az alkotmányos berendezkedés, a sajtószabadság és a jogállamiság nem forgott kockán akkor. <<

Igen? Ártatlan emberekre lőttek, verték agyon. Hol voltál? Mama szoknyája alatt sírtál, nehogy téged verjenek?"

A marha nagy különbség az, hogy ami akkor törvénybeütköző volt, most már teljesen törvényes. Nem állítottam egy szóval sem, hogy az előző rendszer szabályai makulátlanul be voltak tartva. Csak azt, hogy az előző rendszer szabályi demokratikusak voltak, a mostaniéi nem.

2010. dec. 30. 17:38
 34/35 A kérdező kommentje:

">>Most pedig, amikor hónapról hónapra rombolják a demokráciát, (ne kelljen már századjára is elmondanom, hogy ez miben merül ki) és a szabadságunk valós veszélyben van, mindenki kussol.<<

Az ÉN szabadságom jelenleg nincs sem veszélyben, sem korlátozva. Én még mindig azt írok, teszek, mondok, ami jól esik. A te szabadságod meg engem hol érdekel, ha te akkor nem tettél semmit, amikor a képedbe röhögve hazudoztak neked?"


Engem mindenki szabadsága érdekel. Téged nem, engem igen. Látod, ezért vagyok magasabb erkölcsi szinten nálad.

Egyébként igenis volt következménye annak, hogy a képembe röhögve hazudtak nekem! Megfogadtam, hogy nem szavazok az MSZP-re, és ehhez is tartottam magam. De a hazugság önmagában nem elég ok arra, hogy aktív ellenállásba fogjak. Főleg, ha éppen szakítani akar az illető a hazugsággal.

Amikor viszont nem csak hazudnak, hanem a szabadságomat is korlátozzák, na akkor kinyílik a bicska a zsebemben.

2010. dec. 30. 17:46
 35/35 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva ,igen én kimennék és ki is megyek ,mert nem tehetek mást akinek van még munkája féltse nyugodtan nem kell jönnie ,én megyek ott leszek ,és nem is olyan rossz ötlet az a lámpaoszlopos dolog nem értem hogy minek ne csináljam meg ,hiszem már nincsenek alternativák legalább kicsináljuk azokat a dögöket akik belehazudnak a képünkbe leszek más dögök ,de nincs veszteni valónk .Nem rendőrt kell verni hanem politikust ime a recept és nem is biztos hogy nyilvánosan és ha lesz diktatura buktatás tuti benne leszek a birkák meg bégessenek..egyébként 2 millió ember aki a fityiszre szavazott az nem az ország 2/3 a
2011. febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!