Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják folyamatosan a...

Miért szidják folyamatosan a multikat? (szabad verseny van)

Figyelt kérdés

Mert tönkreteszik a kiskereskedőket? Miért nem ők adják akkor versenyképesebben az árút? Minket már csak az ár érdekel. Ma néztem a tescoban 20 ft egy tojás. Ugyanezt a piacon 30-ért kapnám.

A kisebb boltok is ugyanezt csinálják. Az egyik olcsóbban adja a terméket mint a másik.

Ha valakinek meg a minőség nem tetszik akkor nem veszi megy. De mivel megveszik az emberek, így őket nem érdekli, hogy magyar vagy osztrák. Bár rengeteg magyart lehet kapni. Nálunk pl a párizsik, tejek, stb a fele magyar.

Vagy ha ennyire baj akkor miért nem magyarország indít egy multit? Ja, hogy nem tudna annyira versenyképes lenni. De gondolom a magyarral már nincs semmi gond.

Ha meg a multik ilyen nagy baj, akkor senki ne menjen oda vásárolni és akkor csődbe megy. De úgy látszik igény van rá.


Míg bezár 3-4 bolt, ahol alkalmaztak összesen 10 ember addig egy multiban 50-60.


2010. dec. 29. 11:27
 111/133 anonim ***** válasza:

"Ha a magyar pénzt Németországba viszi, akkor az a németeknek miért rossz?"


Nem a németeknek rossz te bugyuta, hanem nekünk magyaroknak. A mi munkabérünk hordják ki.

2010. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:

"Jó én meg pont azt mondtam,hogy ott fogok lakni Németországban!"


Felőlem akár a Holdra is költözhetsz, engem nem érdekel, hogy te hol laksz, de a magyar gazdaságot azért nem kéne ennél is jobban leamortizálni.

2010. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 anonim ***** válasza:

"-Ha a magyar pénzt Németországba viszi, akkor az a németeknek miért rossz?"

-Nem a németeknek rossz te bugyuta, hanem nekünk magyaroknak. A mi munkabérünk hordják ki."



TE mondtad hogy én fogok szívni Németországban!! :)


Ezért kérdeztem vissza, mert te írtál baromságot!

2010. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 anonim ***** válasza:

"-Az én LAKHELYEM NÉMETORSZÁG, tehát felőlem hozza csak a LIDL, ALDI, METRO és a többi német cég :)"

-Én is épp erről beszéltem, ha nem tűnt volna fel. Te csak engem erősítesz meg hozzászólásoddal"


Ezt írta nekem a kedves... -.-

2010. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
54%
Azt te csoffadtagyú, mert ez Németországnak jó nekünk nem. Miazanyád nem értesz a szűkagyaddal?
2010. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:

NEKEM JÓ!!


NEKEM!!


És te azt mondtad nekem is szar lesz :)


Pedig csak nektek ott Mo-n, emiatt.

2010. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 anonim ***** válasza:
58%

"NEKEM JÓ!!


NEKEM!!


És te azt mondtad nekem is szar lesz :)


Pedig csak nektek ott Mo-n, emiatt."


Na elmész te a pics*ba...

2010. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/133 anonim ***** válasza:

"Németországnak jó nekünk nem"


Mivel én Németországban leszek, ezért nekem jó. Tehát figyelmen kivül hagytad azt hogy ki hol lakik -.-


Pedig írtam, NAGYBETŰKKEL!

2010. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:

"NEKEM JÓ!!


NEKEM!!


És te azt mondtad nekem is szar lesz :)


Pedig csak nektek ott Mo-n, emiatt."



Te gondolkodásképtelen üregikobold! Neked mitől lenne jobb mint másnak? Gondolod ha te kimégy a német majd pirosszőnyeggel fogad és átadja neked selyemborítékban a multik egészéves bevételét? Vizsgáltad már meg az agyad!

2010. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim ***** válasza:

Német az anyanyelvem, a nevem is, és jól tanulok.

Senki nem mondaná meg Zertifikat nélkül hogy Mo-n születtem.


És igen nekünk jól jön, ti meg hagyjátok :D

2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!