Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kettős...

Mi a véleményetek a kettős állampolgárságról?

Figyelt kérdés
Én teljesen egyet értenék vele, ha ez egy gesztus lenne, jogok nélkül.Gondolok itt arra, hogy pl. ne szavazhassanak a magyar lakcímmel nem rendelkezők illetve hallottam olyat is, hogy ki akarják egészíteni a nyugdíjasok níugdíját 100e forintra( mármint akik felveszik a magyar állampolgárságot, nem az itteni lakosokét) de nem tudom hogy ez mennyire igaz, viszont akkor hatalmas nagy szemétséget csinálnak.
2011. jan. 9. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Felvidékről származom, sok rokonom él ott jó barátságokat ápolok Erdélyben is. A 2004-es népszavazás eredmény nemzeti bűn volt, de a magyar állampolgárok akkori döntését vagy tiszteletben kéne tartani, vagy új népszavazást kiírni. Igennel szavaznék, de én is csak úgy, ha nem járna szavazati joggal.
2011. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Kampány".
2011. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 1010011010 ***** válasza:
75%
A gúnyhatáron túl élő magyarok nem tehetnek arról hogy kicsit arrébb rajzolták a határokat. Most is ott élnek, ahol a szülők, nagyszülők éltek. Rajtuk kívülálló okok szakították el innen őket. És nincs köztünk különbség. Az ország egyesítésre nincsen reális lehetőség (bár lehetne), de nemzet egyesítésre igenis van. Mert egy vérből valók vagyunk.
2011. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A kettős állampolgárság nem kell!! Mindenki éljen és dolgozzon ott ahol lakik és ne vegye el a z ottani emberek munkáját!
2011. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!