Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek a west balkános...

Elhiszitek a west balkános tragédiáról hogy ott taposás történt?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek ebben a tömeg pszichozisos baromságban!Jó pár koncerten voltam már,ahol ennek a tömegnek a háromszorosa volt.És volt hogy mellettem volt tömeg verekedés és mégsem pánikolt be senki és indult el a kijárat felé!Ott valaminek történnie kellett mindenképpen,mert csak úgy nem pánikonak be az emberek!Ugye ott van az a verzió,hogy valaki elkiáltotta magát hogy késelés,ahol ilyen hangerővel megy a zene még a melletted álló kiabálását sem hallja az ember!Lehet tényleg késelés volt és attól pánikoltak be?Vagy mégis miért?Lehet hogy a 2 szerencsétlen lányt eltaposták,de annak hogy bepánikolt mindenki,valaminek történnie kellett hogy 3000 ember így pánikba essen.Mégis mi?Lehet hogy elötte tényleg késelés volt és azért pánikoltak be?A 3. áldozat körülményeiről még mindig nem beszéltek!Miért nem?Sokáig a nevét sem lehetett tudni!Miért nem hisznek a sok szemtanunak akik állitják hogy márpedig láttak kést egy ember kezében és többen látták az egyik lányon van egy nagy vágott seb!Úgy nem lehet eltaposni senkit hogy széthasadjon a bőre!Több oldalt végig olvastam a neten ahol sok blog bejegyzésben állitják hogy márpedig láttak késes embert és vágott sebet!Akkor most mi is van?
2011. jan. 19. 15:18
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a jobbikhoz,se a fideszhez,se semmien párthoz!Itt arról van szó,ha esetleg ez lenne az igaz verzió akkor hatalmas pánik lenne!ÉN EGY SZÓVAL NEM MONDTAM HOGY ÍGY VOLT,NEM MONDTAM HOGY KÉSELÉS!CSAK ANNYIT HOGY EZ IS LEHETETT KIVÁLTÓ OK A PÁNIKRA!MIVEL MONDTÁK HOGY LÁTTAK EGY KÉSES EMBERT,PLUSSZ VALAMELYIK ÁLDOZATON SZÚRT VAGY HASITOTT SEBET!
2011. jan. 19. 17:59
 22/32 anonim ***** válasza:

"Hát van mit!Hidd el!Szerinted ezekután kiengedné ki a lányát az utcára?Főleg ha esetleg tényleg kiderülne hogy cigány?!Szerintem minden ember bezárná a gyerekét a házba!A szórakozó helyek üressek lennének mert senki nem merné elengedni a lányát!Pénz kiesés mindenkinek!A disconak,az államnak,egyszóval mindenkinek!"


Szerintem ez a tömeges, eltaposós sztori sokkal jobban betenne a discóknak. Amúgy akármit mondasz, ettől maximum az adott hely lesz kevésbé népszerű, úgyanúgy tömve lesz az összes többi disco.


"Arról nem is beszélve ha megint kitudodna hogy cigányok voltak,akkor szerinted a magyarok ezt hagynák?Ku.rva világ lenne itt!Ha van mit egyeltalán,akkor van miért!Hidd el!"


Most is hagyjuk.


"A másik dolog!Lányokat nem késelnek?Akkor lányokat se ölnek igaz?Elötte jól megerőszakolják őket sztán elvágják a torkát!Elég sok ilyen volt,főleg mostanában.Azért nem értem miért olyan hihetetlen hogy megkéseljenek egy lányt?!A mai világban nem tartom lehetetlennek!"


De senki sem tömegben szokott késelni és erőszakolni.


"De lehet hogy éppen egy elöző késelés váltotta ki a pánikot!"


Akkor hol van az áldozat? Miért ragaszkodsz ennyire ehhez a késelős szöveghez?

2011. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nos én sehogy se vagyok az egésszel.

Sokan állítják, hogy volt, de első kézből alig találni 1-1 vallomást, akik látták is, vagy nem is tudom, talán 2-szer láttam ilyet, de a legtöbben barátnak a fivérének az anyjának az öccsétől hallották ezt, aki nem látta a dolgot, csak mindenki arról beszélt.

Ennek ellenére vannak állítások első kézből ugyanúgy arra, hogy nem történt késelés (mint a 24 éves egyetemista srác vallomása, aki az első áldozatot vitte ki).

Mindezek mellett, a többség azért valljuk be, örülne ha a cigányok keze lenne a dologban. Mindig meg kell találni a megfelelő bűnbakot, és kell utálni valakit. Nem csoda, hogy ezt a verziót legjobban a hungarista hírportálok terjesztik.

A bizonyítékok hiánya is furcsa nekem. Először is az, hogy egy szemtanú látott egy 5 centis vágást az egyik lány hasán, amikor feküdt már kint, de nem volt véres. Erre azt írta, hogy "biztos valaki letörölte". Ez nekem nem hangzik logikusnak, a mentősöknek volt a takarításnál, tisztálkodásnál fontosabb dolguk is szerintem, mellesleg 2 perc alatt nem tudnának annyi vért letörölgetni a lányról, amennyi jött volna. Mindemellett én nem hallottam semmiféle vértócsáról, vagy véres ruháról, és nekem is gyanús az, hogy miért pont 3 lányt? Habár van verzió, ahol 1 késelés, 2 taposás szerepel.

Van szemtanú, aki azt a vágást igazolja, viszont karcolásnak mondja, ami számomra vér hiányában hihetőbb.

Mindemellett a rendőrségnek kötelessége igazat nyilatkozni, de legalább a 3 lány családja, ismerősei részesülnének az igazi információból, ők biztosan. Ez szerintem legalább 100 ember, így el se tudnák fedni az esetet, nem lenne értelme hazudniuk.

Beszélnek még arról is, hogy sok rendőr ment ki, és hogy késelésről beszéltek ők is, majd hirtelen ez megváltozott. Nos először is persze, hogy késelésről beszélnek, ha azért hívják ki őket és persze, hogy sok rendőr megy ki ekkora tömeghez, főleg úgy, hogy feltételezik a hívás alapján, hogy 3 lányt megkéseltek.


Mindemellett tényleg elég sűrűn kellett lenniük, hogy egy kisebb pánik is ilyesmit okozzon. Sérültek biztos voltak rajtuk kívül is, de szerintem a legtöbben pár zúzódás miatt nem fognak kórházba menni.


Az egyetlen dolog, ami miatt nem mondom azt, hogy biztosan nem volt késelés az az, hogy tényleg sokan mondják, habár igaz, hogy mindenki másképp, de bizonytalanná teszi az embert. Én inkább nem foglalkozok többet vele.

2011. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


Bármennyire is szeretnéd, hogy késelés legyen a szerencsétlen lányok halálának az oka (hihetetlen, hogy mennyire szeretnél egy jóízűt cigányozni), amit az orvosszakértői vélemény sem támaszt alá.


Szándékosan egy hozzád közelebb álló forrást linkelek:


"a dokumentumban az áll, hogy a halál oka nem hozható összefüggésbe késeléssel vagy szúrt sebbel"


[link]


Bár tudom, ez Neked még nem elég bizonyíték, mert - egyelőre - nem hozták nyílvánosságra a pontos okokat.


Eddig több, mint ezer tanút is meg(ki)hallgattak már, de egyik sem beszélt késelésről...


Előttem már sok válaszoló is meggyőzően elmondta az érveit a sajnálatos tragédiáról, de Neked CSAK(!) az lenne az elfogadható válasz, hogy késeltek a cigányok!


Egyébként látszik az elfogultságot (gyűlöleted) abból is, hogy a politikai rovatba tetted a kérdésed, nem pedig a rendőrségibe... Nem is maga a szörnyűség érdekel annyira, hanem hátha elő lehet venni a Martens bakancsot...

2011. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ne értse senki félre, de Én Al-Kaida szálakat vélek felfedezni az eseményekben.

"Z"

2011. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy atomrobbanásba vagy késelésbe haltak meg?
2011. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Előttem már sok válaszoló is meggyőzően elmondta az érveit a sajnálatos tragédiáról, de Neked CSAK(!) az lenne az elfogadható válasz, hogy késeltek a cigányok!



Egy szoval nem mondtam hogy cigányok!És a késelést sem úgy mondtam hogy már pedig tuti az történt!Csak annyit mondtam hogy akár az is kiválthatta a pánikot!


Nem vagyok rasszista,se skinhead,se hungarista!Csupán feltételeztem hogy akár az is lehetett volna,ahogy elég sokan állitották!No de mind1 ez valóban nem segítt a 3 lány életén!Be is fejeztem!

Nyugodjanak békében!

2011. jan. 20. 11:52
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, hogy atomrobbanásba vagy késelésbe haltak meg?



NEM!Marhára nem mindegy!

2011. jan. 20. 12:36
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen szoktam kapni különböző körüzeneteket.

Tegnap kaptam erről a témáról is..


" legutóbbi súlyos diszkó balesettel kapcsolatban a megtört szülők börtönbe kívánják záratni a szervezőket.


Szerintem a szülőket kéne.

Mit keresnek 14-17 éves gyerekek ilyen helyen?

Miből telik nekik drogokra?


Egyáltalán ezeknek a szülőknek van fogalmuk merre járnak, mit csinálnak gyermekeik? "


Nos ez az az üzenet...Elgondolkodtató ez is,ugye?

Nekem s van 14 éves lányom,és eddig még egyszer sem engedtem el ilyen helyre,hogy őszinte legyek tényleg nem 14 éveseknek való..

2011. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Sz1u ***** válasza:

11:52


Egy szóval sem mondtad, hogy cigányok?


Lásd 17:51-es kommented, idézlek:


"Főleg ha esetleg tényleg kiderülne hogy cigány?!"


Biztos véletlenül "ctrl+v"-t nyomtál...


Béke!

2011. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!