Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokaust törvény miben...

A holokaust törvény miben különbözik a médiatörvénytől?

Figyelt kérdés
A holocaust törvény korlátozza az egyén szabad véleményalkotáshoz való jogát, hisz még tagadnod sem kell a holocaust és a kommunizmus áldozatait, elég ha nem fogadod el azokat az információkat, amiket az orrod alá dugnak. Kérdem és miben különbözik ez a médiatörvénytől és hol voltak akkor azok az emberek, akik most a médiatörvényt támadják? Hol voltak akkor, amikor megfosztották az elcsatolt területeken élő magyarok saját anyanyalvükhöz való jogát?
2011. jan. 20. 12:33
1 2 3 4
 11/34 BlackSword ***** válasza:

Bocs... Visszanéztem, és lemaradt a kérdőjel... De ebben nincs semmi elentmondás... A sajtó a nép hangja, a nép kollektív véleményének a szócsöve... Ergo: ha a sajtót/médiát korlátozzák, akkor engem és az én véleményemet is korlátozzák, de pont úgy, mint a Tiedet, vagy a Kis Pistáét is...

De itt nem az a lényeg... A lényeg az, hogy az emberi jogokat, mint a szólásszabadság, csak addig lehet alkalmazni, amíg mások jóhírét, és becsületét nem sérted... (tény, hogy a kérdőjel nélkül van benne ellentmondás) De remélem azért érted, hogy mire gondolok... Magára a törvényre azért van/volt szükség, mert egyre nagyobb számban jelennek meg írások/könyvek arról, hogy ez csak kitaláció... Persze az ilyen jellegű írások száma, sem minősíthetetlenül elhínyagolható valóságalapja nem változtat a tényeken, hogy a holokauszt az emberiség egyik legnagyobb tragédiája... Ennek a hullámnak akarták az elejét venni, és gátat szabni neki... Persze nem a tiltás a legjobb módszer, de ilyen mértékben nem lehet történelmet tanítani sem egy nemzetnek, sem a világnak... Így jobb híján jött a törvény...

2011. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előttem felszólalókkal. Örülök is, hogy nem esünk egymás torkának (Blackswordot leszámítva)DE: Addig oké, hogy nem gyalázhatom, de sajnos nincsenek semmivel sem alátámasztva a mai holocaustról szóló adatok, gondolok itt arra, hogy még a mai napon is kerülnek nyílvánosságra dokumentumok, amik megcáfolják az addig megbízható adatokat. Sok megváloszatlan kérdés lebeg az eset fölött, amiket átmeneti magyarázatokkal letudnak (gondolok itt a zsidó srác dokumentumfilmjére, gondolom sokan látták). Én ha azokat az adatokat nem fogadom el és irreálisnak tartom még nem sértem meg senki kegyeleti jogát. Nem akarom, hogy holocaust témába vágjon át a dolog, csak azt akarom kifejezni, hogy kegyeleti jogok megsértése nélkül is meg tudnának büntetni a törvény alapján.
2011. jan. 20. 17:38
 13/34 anonim ***** válasza:

"sajnos nincsenek semmivel sem alátámasztva a mai holocaustról szóló adatok"


Azt tudod, hogy nem vagy komoly ember, ugye?

2011. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

@Blacksword

Egy kultúrált országban az a szerepe a sajtónak. Ebben igazad van. De Magyarországon sajnos a sajtó határozza meg az emberek véleményét. (vegyük példának, hogy a magánnyugdíjpénztári dolog miatt most a legtöbb nyugdíjas azt hiszi, hogy az ő nyugdíját "ellopta a Viktor") Nem csinál mást csak uszít, megoszt és manipulál (legyen az kuruc.info vagy stop.hu) nem bánom, ha ez kicsit korlátozva lesz és hidd el, hogy akármilyen kormány is van hatalmon, egyik sem merné eljátszani a média politikai fenyítését, mert abból nagy baj lenne. Biztos vagyok benne, hogy finomítani fognak a törvényen és a média majd egységesítő erő lesz nem pedig bomlasztó.

2011. jan. 20. 17:47
 15/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:43


Nem fogok átmenni holovitába, mert te biztos személyesen ismertél akkor mindenkit, tudod az áldozatok pontos számát és ezt dokumentummal is alátámasztod.

2011. jan. 20. 17:54
 16/34 anonim ***** válasza:
Vicces, ahogyan a neonácik és széljobbosok annyira aggódnak a médiatörvény miatt karöltve az MSZP-SZDSZ-szel! Mert talán végre vége lesz a büntetlen antiszemita fröcsögésnek, kurucozásnak, holokamu-dumának? Hajrá, úgy legyen!
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

17:54


"Nem fogok átmenni holovitába, mert te biztos személyesen ismertél akkor mindenkit, tudod az áldozatok pontos számát és ezt dokumentummal is alátámasztod."


Te ismerted személyesen a móri mészárlás áldozatait? Nem. Akkor móri mészárlás sem volt, ugye?


Mondom, hogy nem vagy komoly ember, a komcsik és a nácilócik nem komoly emberek, ez van, nyugodj bele.

2011. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igazából csak kiforgatod a szavaimat... másra nem telik??? így könnyű valakiből "nácit" csinálni. Ha nem fedezted fel hozzászólásomban az iróniát nagyon sajnálom. De tudod mit, igazad van! fejet hajtok előtted, kifelejtettem a "KONKRÉT" szót a "bizonyítékok" elől. Mellesleg a móri mészárlás áldozatainak száma nyolc. Ezt vitatni nem lehet szemben a te hőn védett adataiddal :) Szerintem máshol fröcsögj, mert itt egész normális körülmények voltak jobb és baloldaliak közt míg te be nem toppantál.
2011. jan. 20. 18:51
 19/34 anonim ***** válasza:

A nunbergi perben - es az nem sokkal a holocaust utan folyt le - a bizonyitekok 12 vaskos kotetet tettek ki, a szamtalan fenykep es film hatalmas polcokat tolt meg.

A bizonyitekok barki szamara megtekinthetoek - azok szamara is, akik ketelkednek.

2011. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

18:51


"fejet hajtok előtted"


El is várom.


"kifelejtettem a "KONKRÉT" szót a "bizonyítékok" elől"


Itt van egy kisebb gyűjtemény a bizonyítékokról. Hevenyészett válogatás, illetve felsorolás. Tíz kötet. Majd ha elolvastad és bizonyítottad, hogy nincs bennük konkrét bizonyíték, akkor elhiszem, hogy komolyanvehető ember vagy és nem egy szánalmas mitugrász. Jó olvasást, cica.


[link]

2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!