Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokaust törvény miben...

A holokaust törvény miben különbözik a médiatörvénytől?

Figyelt kérdés
A holocaust törvény korlátozza az egyén szabad véleményalkotáshoz való jogát, hisz még tagadnod sem kell a holocaust és a kommunizmus áldozatait, elég ha nem fogadod el azokat az információkat, amiket az orrod alá dugnak. Kérdem és miben különbözik ez a médiatörvénytől és hol voltak akkor azok az emberek, akik most a médiatörvényt támadják? Hol voltak akkor, amikor megfosztották az elcsatolt területeken élő magyarok saját anyanyalvükhöz való jogát?
2011. jan. 20. 12:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

ma 20:12


Haha, ugyanarról beszélünk, megelőztél.


Nemcsak a Vörös Sorozat van, mert van még a Kék és a Zöld sorozat is. Összesen kb. 100 kötet van a nürnbergi perről, csurig bizonyítékokkal és tanúvallomásokkal, melyek relevánsak holo-ügyben, és mindez csak a jéghegy csúcsa, mert a háttérdokumentumok tömege ennek sokszorosa.

2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ha ennyi bizonyíték van, akkor miért nem tudnak pontos adatokat mondani az áldozatok számáról? Nem hinném, hogy pont kerek 6 millió áldozat lenne :D De felesleges is ezt itt megvitatni, tuti van más 3000 témakörű kérdés is és már itt nagyon offolás van. A kérdésre válaszoljatok aranybögyörőim, kitaposott bohóccipő amit most fényezni akartok és nem abba a táborba játszok, amit ti hisztek (magyarul nem tagadom a holocaustot és nem tagadom az áldozatok számát. Én csak azt akartam reprezentálni, hogy vannak olyan dolgok, amiket meg lehet(ne) cáfolni. És ezekről a dolgokról véleményt alkotó embert börtönbe zárni ugyanolyan antidemokratikus dolog a médiatörvény körüli herce-hurcából kiindulva). Másik dolog, ha az utcán megkérdeznének, hogy mi a véleményem a holocaustról és én azt mondom, hogy nagy ívben lesz@rom a holocaustot és azokat is ,akik tagadják, akkor a törvény szerint bebörtönözhetnének, mert jelentéktelen színben tüntettem fel?
2011. jan. 20. 22:28
 23/34 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Do7XP94AFO4&feature=related

Meg lehet nézni a többi 6 részt is..... cica........


TÉMA LEZÁRVA! A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!

2011. jan. 20. 22:41
 24/34 anonim ***** válasza:

22:28


"Én csak azt akartam reprezentálni, hogy vannak olyan dolgok, amiket meg lehet(ne) cáfolni. És ezekről a dolgokról véleményt alkotó embert börtönbe zárni"


Nem, te nem ezt "reprezentálod". Hanem azt "reprezentálod", hogy egy balfаsz vagy, aki nem képes elolvasni és felfogni egy Btk. paragrafust. Egy bekezdésnyi középnehéz magyar szöveget. Ugyanis ha képes lennél elolvasni, akkor tudnád, hogy a paragrafus alapján nem lehet "véleményalkotásért" vagy kutatásokért senkit megbüntetni.


Elképzelsz valamit, ami nincs a törvényben, és aztán pampogsz az általad elképzelt törvény ellen. Mert egy szerencsétlen balfácán vagy.

2011. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Na sikerült! Végre ki tudtam hozni egy mondatot, amit rá lehet mondani a médiatörvényre is :) Köszönöm, hogy segítettél. :D:D


Kedves médiatörvényt szidók, a kedves előző hozzászóló szavait közvetítem felétek:


"Elképzelsz valamit, ami nincs a törvényben, és aztán pampogsz az általad elképzelt törvény ellen. Mert egy szerencsétlen balfácán vagy."


Amúgy annyira nem érdekelsz :D Te is csak azt bizonyítottad be, hogy a libsik csak azon a kákán keresnek csomót, ami az ő szemüket szúrja.


Nem tudom hol élsz, de az általad említett revízionálást Magyarországon büntetik. No lehet tovább fröcsögni, csak vigyázz a billentyűzetre, habzó szájú libsikém, akinek az egyetlen fegyvere a másik lejáratása. Biztos valami médiakufár vagy... benne van a véredben, a zsidó véredben :D

2011. jan. 21. 08:31
 26/34 anonim ***** válasza:

"... benne van a véredben, a zsidó véredben :D"


No lám, no lám! Kibújt a a szög a zsákból. Ha valaki nem osztja a marhaságaidat, az természetesen rögtön zsidó mi? Nem bírjátok ki zsidózás nélkül?

2011. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"az általad említett revízionálást Magyarországon büntetik"


Olyan szó, hogy "revízionálás" nincs - ezt veled ellentétben én tudom. Ezért valószínűleg nem "említettem" ezt a bizonyos "revízionálást".


Szóval, ha nem akarsz megmaradni szánalmas balfácánnak, akkor olvasd el szépen a paragrafust, amiről hisztizel.

2011. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Ha ennyi bizonyíték van, akkor miért nem tudnak pontos adatokat mondani az áldozatok számáról? "


Mondok peldakat:

Visinova, kis falu Lengyelorszagban. A nacik ossztereltek a falu osszes zsidojat a fabol epult zsinagogaba, bezartak a kaput es felgyujtottak az epuletet. Hanyan voltak bent? Szazotvenen, ketszazan?

Magyarorszag, falu a Balaton felvideken. Nem emlekszem a falu nevere, de Magyarorszag cimu ujsagban valamikor a 80-as evekben volt egy olvasoi level. Elkuldtek a zsinanoga romjanak a fenykepet is. A level iroja azt kovetelte, hogy keressek meg azokat a zsidokat, akik esetleg eletben maradtak, hogy renovaljak a templomot, mert igy elcsufitja a falut. Azt is megmagyarazta, hogy ok marmint a galu nem zsido lakoi - nem tudjak megkeresni oket, hisz a deportalas utan a berendezest a falu lakoi szethordtak, a "parirnemuket" (gondolom konyveket, iratokat, anyakonyvet) pedig kidobaltak, eseo elmosta, szel elhordta. Hany zsido lakott ebben a faluban?

2011. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

@Theroux:


Ha nem vennéd észre direkt provokálom. Nagy ívben teszek rá ki zsidó és ki nem... :)

2011. jan. 21. 10:42
 30/34 A kérdező kommentje:

[link]


De tényleg nem erről akarok már beszélni, hagyjuk már ezt az egészet a fenébe. Ez a kérdés arra akart kilyukadni, hogy a szólás szabadságát a holocaust-, a média- és a szlovák nyelvtörvény is korlátozza. Hogy lehet az, hogy az egyiket támadják, a másikat meg nem. De úgy látom ez is eltolódott a holocaust témába...

2011. jan. 21. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!