Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják legtöbben a...

Miért utálják legtöbben a kommunistákat?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy tudatlan vagyok ehhez de én annyit tudok róla, hogy sokkal több munkahely volt és aki nem dolgozott lecsukták ezen kívül igazi, elfogadható negatívumot nem is hallottam róla! Miért van ez? Semlegest választ szeretnék kapni, köszönöm. 15/f
2011. jan. 21. 01:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Csak néz utána,hogy mit tett Sztálin a saját népével.Csak azért börtönbezáratót ártatlan embereket,hogy ingyen dolgoztassa őket.
2011. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Szomorú, minden esetre gondoltam, hogy van valami valóság alapja. Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 25. 00:47
 13/32 A kérdező kommentje:

Viszont szeretnék kicsit témánál maradni és visszakérdezgetni vita szinten.

1. Ha a nem dolgozókat elítélték azokat a dolgozókat akik hivatalosan dolgoztak de csak "láblógatók" voltak azok miért kaptak pénzt? Miért a kommunizmus hibája? Miért volt az jó, hogy a semmittevőt tömték?

2. Mik voltak a pozitív dolgok a kommunizmus idején?

2011. jan. 25. 00:56
 14/32 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-21 07:16

aki a Hócipőt humorosnak tartja az vagy 80-an éves vagy elmebeteg!

2011. jan. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Ajánlom megnézésre a The Soviet Story című filmet.

http://www.youtube.com/watch?v=LhXo_HXiR-c

2011. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az Állatfarmot olvasásra.

[link]


A kommunizmus állatmesében.

2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%
Pedig szerintem a mostani politikai rendszert kellene szidni és nem a kommunizmust. Mivel a kommunizmusban biztosítva volt a munkához való jog, most munkanélküliség van, kilátástalanság, szegénység, ill. úgy lopnak, amennyit nem szégyellnek a politikai körökben. Szétverték a munkahelyeket biztosító gyárakat, kiárusították az országunkat. Anno még az állam lakásokat is adott, üdültetés, stb., most lakáshitel van, ha nem fizeted, kiraknak az utcára...
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%
A kommunisták verték agyon a nagyapámat, mert nem tudott több termést beszolgáltatni, mint amennyi megtermett.
2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Dick Esmen ***** válasza:
20%
MÉÉÉÉRTT?????Mért nem képesek megérteni az emberek hogy kommunisták nincsenek és kommunizmus se volt?????
2011. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%

Húha, most pofátlanul lopnak?

Régen erővel vették el, ami kellett.

2011. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!