Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják legtöbben a...

Miért utálják legtöbben a kommunistákat?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy tudatlan vagyok ehhez de én annyit tudok róla, hogy sokkal több munkahely volt és aki nem dolgozott lecsukták ezen kívül igazi, elfogadható negatívumot nem is hallottam róla! Miért van ez? Semlegest választ szeretnék kapni, köszönöm. 15/f
2011. jan. 21. 01:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A magas munkanélküliség az amiatt van mert valószínű, hogy az a munka amit az illető a régi rendszerben végzett, azt ma már egy gép is el tudja végezni, sokkal gyorsabban,precízebben,hatékonyabban. Ne a kapitalizmust hibáztasd, csupán a technikai fejlődés okolható. De akkor mi legyen? Hátra arc és irány a sötét középkor?


A kommunizmusról ne mondjunk le. Szerintem majd egy napon meg fog valósulni. A technikai fejlődés miatt a gépek minden munka terhét leveszik az emberről. Ennek következtében az emberek vásárlóereje teljesen lecsökken.

A multik termékeit senkit sem fogja tudni megvenni, mert a többség nem tud pénzkereső tevékenységet folytatni a gépek miatt.

Viszont minden egyes eddigi erőfeszítésre, ami a kommunizmus megvalósítására irányult, úgy tekintek mint irigy emberek önző vállalkozására. A kommunizmus legtöbb képviselője, szegény sorból származó jöttment senki volt akik csak kiugrási lehetőséget láttak az egészben.

Undorító banda. Tipikusan arra a társadalmi rétegre támaszkodnak akiket könnyen meg lehet etetni a demagóg szöveggel, és mivel ezek az emberek sokan vannak ezért a tömegbázisuk is megvolt. Aztán meg jól hátbadöfték őket is...

2012. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretni a kommunistákat, de nem szabad az akkori társadalomba szerzett "előnyöket" megtagadni, amit a mostani társadalomban becsületesen sosem szereznél meg.Egyébként a mostani politikusokhoz képest mi csak kiscserkészek vegyunk,hiszen nem véletlenül hívják a rendszerváltást genszterváltásnak. Aki ezt nem veszi észre az vagy vak és süket vagy a részese.
2012. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!