Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ezekhez az új,...

Mit szóltok ezekhez az új, úgynevezett "EU-konform" játszóterekhez, amiket egyre több helyen bevezetnek az országban?

Figyelt kérdés

Én szinte sajnálom a mai kisgyerekeket, hogy ilyen korlátolt tervezési fantáziáról árulkodó tákolmányokon kell játszaniuk.


Én a 90-es években nőttem fel, és bezzeg a jó öreg "szovjet-stílusú" játszótereken mindenféle játék megtalálható volt, kezdve a fémből készült mászóka-gömbtől, a kézzel hajtható körhintáig, meg a fából készült kalózhajóig, amin kötélhinta, csúszda és mindenféle mászóka is volt.


Most itt vannak helyette ilyen kisméretű csúszdák, primitív mászókák, miniatűr homokozók, az unalom tengerévé varázsolta a drágalátos EU a játszótereinket. Nyilván azért, hogy a gyerekek a drága csúszdaparkokba járjanak és így kaszálják a pénzt a cégek.


2011. jan. 25. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

ember, nem a játszóterek szarabbak, hanem te nőttél fel és már nem érdekel :D a gyerek mindennel elszórakoztatja magát.

mi a tököm az a méregdrága csúszdapark? sose láttam ilyet.

2011. jan. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"mi a tököm az a méregdrága csúszdapark?"


Tudod ilyen "strand"-szerűségek ahol hatalmas vízicsúszdáról lehet becsúszni a medencékbe, és irtó drága a belépő.

2011. jan. 26. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!