Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt pár embernek baja...

Miért volt pár embernek baja az operabállal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Mert műveletlen, irigy anarchisták.
2011. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Merthogy: Dögöljön meg a szomszéd tehene is.
2011. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem tudtak bejutni pénz hiányában,és ezért ők a felelősek,akik ott voltak. Többek közt én is.
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Az operabálon csattan az ostor mert megszemélyesít egy jelenséget.Köztudott hogy Magyarországon a becsületes milliárdos ritka mint a fehér holló.Nyugaton 100-150év alatt gyűlt össze egy mágnás családnak a vagyona.Elhiszitek hogy ugyanez nálunk 20év alatt is tömegesen sikerülhet?Naná hogy nem
2011. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert jelen helyzetben nem biztos ,hogy mindenkinek tetszik, ahogy Kiszel Tünci illegeti ott magát! (azt is értem, hogy mindenki arra költ amire akar, de sztem kint jobb buli volt, mint bent:)
2011. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
érdekes, hogy pontozni tudtok, de válaszolni már nem -.-
2011. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A celebparádé része nekem sem tetszett, de amúgy sajnálom, én akartam volna menni. :(
2011. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez az operabál ügy álszent és műbalhé.


Arról van szó, hogy az operabál protokollbál.

Na most hogy festene már az, hogy a Fidesz nem tud előállni protokolláris vendégekkel?!?

Az operabál a Fidesznek nagyon cikis!


Magyarán az operabált a Fidesz nem akarta. A Fidesz ügyeskedte ki, hogy ne legyen.

2011. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett a pénz hiánya, a gazdagok nem tetszettek. vagy más. Kb. 10-20 indokuk volt rá, mindenkinek a sajátja. Én pl. beszélgettem egy kinti sráccal, és nagyon intelligens, okos embernek ismertem meg, bent pedig láttam utolsó parasztokat, akiknek anyuka kifizette a bálozást.
2011. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarán az operabált a Fidesz nem akarta. A Fidesz ügyeskedte ki, hogy ne legyen."


Erről van szó! Pontosan erről.


Amikor pl. rendeznek egy olyan szintű futballista összejövetelt, ahol minimum NB-1 es játékosoknál kezdődik résztvevők listája, akkor onnan kinézik a Stadler stadion házi játékosait, bármennyire is gazdagok és bármennyire is megjátsszák a menő futballistát.

2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!