Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok a cigányok...

Mi a bajotok a cigányok nem-bűnözői aspektusaival?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy amikor a cigányokat szídjátok valamilyen bűntény miatt, akkor nemcsak a bűnözést szídjátok, hanem az egész cigány kultúrát. De miért?

Ha egy mexikói bűnözött akkor nem szokás a tequilát és a burritto-t szídni, ha egy osztrák bűnözött nem szokás a wienerschitzelt szídni, itt meg egyfolytában azt szapuljátok, hogy a cigányok hogyan szórakoznak, meg hogy a gyereknek olyan neveket adnak, hogy Vanessza meg Szamanta.


De miért? Ennek mi köze a bűnözésükhöz? Legalább örülnétek, hogy nem olyan szürkék, mint a magyarok és tudnak szórakozni, meg jobb a fantáziájuk meg nem a névadásnál nem foglalkoznak konzervatív baromságokkal, hanem azt adják a gyereknek, amit valóban szeretnének.


Osztrák bűnténynél se szokás a bűnöző után azt szídni, hogy milyen stílusú házak épültek Nickelsdorfban vagy, hogy miért adják a gyereknek a Hans nevet.


A cigányok nem magyarok, nem kéne elvárni tőlük, hogy minden aspektusban a magyar kultúrához konformáljanak. Németországban se tiltják meg a törököknek, hogy dőner kebabot egyenek és mecsetbe járjanak.


2011. febr. 1. 00:29
1 2 3
 21/27 doboszoli ***** válasza:
60%

Csak annyit a cigány zenészek által (sokszor magas fokon)

játszott MAGYAR zenéről/nótáról, hogy ez nem az ő "kultúrájuk" része. Az ő zenéjük az összevert kanálra, tenyérre, buhogtatott ceglédi kannára épül.

Kedves Kérdező! Te meg higgadj le! Ha nem tetszik a cigányozás, akkor nem sokkal kultúráltabb a nácizás sem.

Pláne így ismeretlenül. Ha valaki nem ért veled egyet, még nem feltétlenül gonosz, csak más a véleménye.

2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves! miből következtesz arra, hogy NÁCI vagyok?



Nem az enyémet törölték, hanem látom, hogy egyszer 20 hozzászólás van utána meg csak 19.

2011. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%

Cigány kultúra? Az mi?


Amúgy azért mert a cigányság néhány kivétellel egy velejéig romlott faj.


Had idézzek egyenes a francia nagykövettől:

"Tud ön olyan roma kisebbséggel rendelkező európai országról, amely megnyugtatóan megoldotta ezt a kérdést?


- Nem tudok ilyen országot mondani."


Na vajon miért nem, mert tényleg nem létezik ilyen ország.


Vagyis olyannyira sokat tettek azért hogy mindenki megutálja őket hogy senki nem törődik már a "kultúrájukkal" hanem a cigány szó hallatán csak annyira gondolnak hogy:ork,féreg,tolvaj,gyilkos,putri és társai.

2011. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%

"teljesen egyetértek veled kérdező, csak itt vannak tele pihentagyú jobbikosokkal az internet, akik haláltáborokba küldeni őket.


A válasz írója 16%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56"


Akkor most ennek a válaszodnak fuss neki még egyszer...

Fogalmazni nem tudsz, de dobálózni azt igen...

2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
19%
"hülye gyerek ke' csoki?" Dugd fel magadnak te szerencsétlen! Én szívből utálhatnám a cigányokat ha csak a volt szomszédaimat nézném. Tudod amikor két éve megépítettem a házamat pont mellettem lakott egy cigány család. Mivel egy jóval ingatlan adó fölötti értékű lett a házam ,a cigányok gyerekei nem hagyták a fiaimat az úszómedencében lubickolni,dobáltak át mindent ami mozdítható. Helyzetemnél fogva lerendeztem őket,de nem erőszakkal. Az vezetett volna valamire szerinted? Arra hogy még ellenségesebbek lettek volna. Mondtam nekik hogy megveszem a házukat tíz milláért. A ház még kettőt sem ért,de így megszabadultam tőlük és szomszéd sincs. A másik szomszéddal nincs gond,mert azt is megveszem a jövő héten. Ez is megoldás,és nem szült erőszakot. Nem vagyok cigánybarát,de nem is általánosítok. Másokkal még soha nem volt gondom,csak velük. Pontosan ezért kellene a cigány gyerekeket képezni,mert nem maguktól kezdtek el dobálni,hanem szülői utasításra. Amúgy meg azt írtok amit akartok,de páran kihoztátok belőlem a történetemet.
2011. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És én is vegyem meg a szomszéd házát? Ez a megoldás?

Tudnál vissza nem térítendő kölcsönnel támogatni?


Vagy adjam el a sajátom féláron és vegyek egy kisebbet, rosszabbat?



Vagy tűrhetem az antiszociális viselkedésüket....

2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed igen. Nem egy ismerősöm választott ilyen megoldást. Persze hogy nem ez a megoldás,az én esetemet csak méregből írtam már le,de akkor is csak hozzáértő neveléssel lehetne már óvodás koruktól tanítani őket. Vagy mind bűnözővé válik. Az jobb lesz? Persze én csak a gyerekekre gondoltam,nem a gettóban élő felnőttekre. Velük nem tudom mit kéne csinálni,ott már a jog nem segít.
2011. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!