Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg megszűnik a TESCO?

Tényleg megszűnik a TESCO?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
20:41! 20:14 vagyok. Félreértettél. Nem arról van szó, hogy miből milyen drágát veszünk meg hanem arról, hogy például ugyanaz a dolog a hiperben mondjuk 399 Ft, a sarki kisboltban pedig 599 Ft. Mérnök vagyok, viszonylag jó fizetéssel, de akkor is inkább az olcsóbb helyen veszek meg mindent. A sarki kisbolt is a nagykerekben vásárol csak rárakja a hasznát. Én viszont nem szeretném, ha az én károm által gazdagodna meg...
2011. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:54" Oké, rendben van, nincs ezzel semmi gond. De ne mondd nekem hogyha jól kereső ember vagy, hogy te éppen a sarki boltban vásárolsz és már közel 20 000 ft értékű áru van a kosaradban, és még 4 db tejfölt akarsz venni, de közben eszedbe jut hogy a Tescóban 100 forinttal olcsóbb lenne ezért átmész oda. Tudod ha ilyeneket nem a saját szememmel láttam volna magam sem hinném el. A műszaki cuccoknál, autóknál, de bármi másnál is a drágább, minőségi hosszú távon jobban megéri mint az olcsó silány.

2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

"Jól megy itt egyeseknek, hogy nem kell nézniük, hogy mit hol és mennyiért vesznek meg..."


Ha ezt néznéd te sem járnál teszkóba.

2011. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Az igazán jó minőségű termék a teszkóban két háromszorosába kerül, mintha közvetlenül a termelőtől veszem meg. Ugyanabból lehet viszont ott irtó olcsót is kapni ami úgy szar ahogy van. Akinek ezekre van igénye annak jó is a teszkó, csak számításon kívül hagyja, hogy nem győzi majd cserélni ezeket a silány dolgokat és lényegesen többe fog neki kerülni hosszútávon.
2011. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
20:41 - 1500Ft-os cipőt, ami akkor is olcsónak számított, 13 évig használtam!
2011. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Itt az a gond,hogy pl Én se tehetem meg,hogy máshol vásároljak!Pedig eltűnhetne a Tesco,Spar,Auchan stb.Mert mint külföldi cég nem adózik,így csak kiviszi a pénzt.

Nem minden termékük sz*r de van ami brutálisan!De ha meg kimennének az országból akkor fix nem lenne elég pénz eni a családomnak és nekem.Csak a gagyit tuguk megfizetni és napról napra élünk.

Nem vesznek sehova se fel,mert fiatal vagyok és nőként a szakmában nem érhetek el sokmindent.Max segédként segéd pént kaphatnék,de elvárná,hogy a szakmámmal jelentsen be,hogy legyen embere mehessen a cége!Gyakorlatban meg fel se vesznek!

2011. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
"1500Ft-os cipőt, ami akkor is olcsónak számított, 13 évig használtam!" Ne haragudj, de ez nem az én hibám. Nálam egy autó sem fut 100 000 km-nél többet, ami nálam 3 év, mert akkor már ócskának számít, előjöhetnek a hibák,stb. Egy cipőt meg nem is egészséges két évnél tovább hordani. De bocs hogy élek.
2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
bírom az olyanokat akik tényleg annak örülnének ha bezárna. na és akkor mi van , van még több másik.ezzel csak azok forgalma nőne. ezzel nem oldódna meg az ország gazdasága, csak nőne a munaknélküliek száma.egyébként meg egyik ismerősöm szídja mindig a multikat, meg hazaárulózik és minap hol találkoztunk? hát a tescoban :) jól megtömött kocsival nézelődött. na erről ennyit.
2011. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
13 évig használni egy cipőt elég meredek. Gondolom nem napi szinten vetted fel, hanem alkalmanként, mert akkor esetleg, bár meggondolandó.
2011. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"1500Ft-os cipőt, ami akkor is olcsónak számított, 13 évig használtam!"


Dehogy használtad. 13napig használtad!

2011. febr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!