Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szüntetik meg az adójóvá...

Miért szüntetik meg az adójóváírást?

Figyelt kérdés

2008 óta idén kaptunk először béremelést. Ha nem módosított volna ez a roh@dék párt az adórendszeren, most örülhetnék. Ehelyett maradt a "bérkompenzáció". Mi lesz itt, ha 1-2 éven belül elveszi ez a tetű azt a maradék 12.100 Ft-ot, amellett, hogy drágul MINDEN??? -2.000, -3.000, -10.000 Ft-ra hogy a nyolcdolláros, toprongyos anyjába vállaljak gyereket valaha is???

Ez nem tegnap tudatosult bennem, már jóval-jóval ezelőtt, de gondolom sok-sok emberkének tegnap esett le az álla, miközben a "Na, megjött a fizu. Nézzük...Viktor, nem erről volt szó!!!" szöveget mormolták...

Most borult pöttyet a bili...

Vélemény?


2011. febr. 11. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mer köcsögök!
2011. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyél ideges! A nép ezt akarta és a Fidesz meg is valósította. A semmi ígéretéért érdemes volt rájuk szavazni. Most isszuk a levét. Sajnos a magyar mindig későn ébred. Mifelénk úgy mondják, hogy vásár után okos a paraszt. Hát lehet szervezkedni, ha lesz aki irányítja és bátrak leszünk (csak zárójelben: aki az elmúlt években uszította az embereket a kormányzat ellen, az a parlament egyik alelnöke - megint kihúzták az emberek lába alól a talajt). Ha nem akkor a szabadon főzhető pálinkától jól berúgunk.
2011. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én már rég felébredtem, de sajnos nem érek el vele semmit...
2011. febr. 11. 15:43
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezért kell elhúzni innen, az elmúlt 20 évben lósz*r nem változott itt, nem is fog... Viktor nem hazudtolja meg a származását. ;) A kőfideszesek nem tudom, mikor veszik észre, hogy át lettek kúrva a palánkon, de rendesen. Mondjuk nagy részük elég ostoba, szóval... :)

Ez az ország mindig ilyen volt, itt mindig csak a saját zsebre dolgozás és a köpönyegforgatás ment.

2011. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Végül is nem hazudtak, hiszen azt mondták: "Adócsökkentés lesz!" Hát nesztek. Szerintem ezek tegnap összeültek, és azon visítoztak, ki milyen fejet vághatott, amint meglátta mennyi a fizetése.
2011. febr. 11. 15:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Eszükbe sem jutott azon filózni,hogy ki milyen képet vágott! Tegnap Nagy Anna azt mondta,hogy szó sem volt arról,hogy az egykulcsos adó mindenkinek jó lesz. Ez csak néhány év múlva lesz majd.
2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pff...én úgy emlékszem "mindenki jól jár"
2011. febr. 11. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Összeültek, és az is felmerült, hogy a gyerekek után plusz szavazati jogot adjanak.
2011. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nah igen, azt is hallottam :D
2011. febr. 11. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Anyám munkahelyén (gyárban dolgozik), már megy a felháborodás, azelőtt az egész gyár a Fideszt éltette, msotmár egy szót sem szólnak...
2011. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!