Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vármegyék megalakítása, az...

Vármegyék megalakítása, az ország államformájának megváltoztatása! Vajon ezek a megálmodott baromságok hány százmilliárdokba fognak kerülni nekünk? Újra a 3 millió koldus országa lettünk! Kell ez nekünk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 06:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%

09:34 Pedro


"Szerintem egy alkotmányt KONSZENZUSSAL kellene létrehozni, ..."


Ebben igazat adok neked, de tudod, az ellenzék is szándékosan arra játszik, hogy ne vegyen részt semmilyen módon az alkotmányozás folyamatában, hanem ezt a folyamatot is csatatérré változtassa. Kettőn áll a vásár.

2011. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
20%

Fejezzétek már be ezt az "az egykulcsos adó miatt kevesebbet kapok" szöveget!

Az adó százaléka csökkent, mindenki kevesebb adót fizet, tehát mindenkinek nőtt a nettója, ha csak ezt vennénk számításba.

Ami miatt kevesebbet keresnek egyesek, az a megnövelt nyudgíjjárulék és az adójóváírás fokozatos kivezetése, nem az egykulcsos adó!

2011. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg nem. Azért van 2/3 deklarálva arra, hogy alkotmányozni lehessen, hogy ha megvan, akkor lehessen. Olyat úgysem lehet csinálni, ami a szélsőségesen magyarpárti Jobbiknak, és a szélsőségesen külföldibefektető-párti MSZP-nek egyszerre jó. És akkor arról nem beszéltünk, hogy nekünk, egységsugarú, magyarországi állandó lakcímű magyar állampolgároknak mi a jó.


A homoszexuálisok jogai pedig baromság. Lassan olvasd, hogy megértsd. Emberi jogokról van értelme beszélni, azok pedig megvannak, remélem, meg is maradnak.


(Amúgy én is mérnök vagyok, igaz, csak 1 diplomám van.)

2011. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kell közgazdásznak lenni,hogy valaki megértse,ez nagyon nem jó lépés az államháztartás számára."


Pedig kellene foglalkoznod közgazdasággal mielőtt kommentelsz. (de legalább ne hivatkozz rá, mert az egy tudomány)

Mivel ezek kifejezetten az államháztartásnak jó lépések. Akiknek nem jó és csökkent a fizetésük, azokról az a véleményem, hogy megérdemlik, mert eleget tett érte az a réteg, hogy kiszolgáltatott legyen. El kellene kezdeni kapaszkodni, nem okoskodni.

2011. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
Az államforma marad, az ország megnevezése változik. Na bumm, gondolom eddig se sűrűn használtad a Magyar Köztársaság nevet. És nem kerül majd semmibe, érdemes lenne legalább naponta elolvasni a híreket. A 3 millió koldus pedig nevetséges.
2011. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:14


Még tedd hozzá a bajnai féle örökséget, a szuperbruttósítást és lehet, hogy végre megértik miért kapnak kevesebbet.

2011. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Az "eleget tett érte az a réteg" beszólás egy kicsit fasisztoid.

A lóra megint sikerült fordítva felülni. Változtatások, problémák, és AZTÁN a megoldásuk (ha ugyan). Én úgy kezdtem volna, hogy képzem, felkészítem az embereket arra, hogyan tudnak működni "piaci" körülmények között, hogyan tudják eladni magukat, hogyan tárgyaljanak a munkáltatójukkal, hogyan legyenek hatékonyabbak a munkavégzésben, és hogyan kérjenek ezért több pénzt.


De biztosan azért, mert egy hülye mérnök vagyok...

2011. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
28%

"Vármegyék megalakítása, az ország államformájának megváltoztatása! Vajon ezek a megálmodott baromságok hány százmilliárdokba fognak kerülni nekünk?"


Ezek elhanyagolható költségekkel járnak, és arra valók, hogy ti ezekről vitatkozzatok, amíg közben egy sor fontosabb döntést hoznak.


"Újra a 3 millió koldus országa lettünk!"


A hárommillió koldus már a 30-as években sem volt igaz, és most sem igaz.


Elég vicces különben, amikor egy szoci nyilas szlogeneket használ.

2011. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
60%

66

Sem az lmp-t sem az mszp-t nem szeretem, de mégis: egy baloldali ember miért adja a nevét egy olyan alkotmányhoz, amiben istenre, meg ezeréves államiságra hivatkoznak? Egy liberális - oké, ilyen nincs a parlamentben - meg hogy támogasson egy olyan alkotmányt, amiben abortusztilalom van, és nem szögezi le, hogy jogunk van magántulajdonhoz, valamint előre vetíti a teljes foglalkoztatottságot?

2011. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Abortusz tilalom? :O


és ezt mégis hogy gondolják?

2011. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!