Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vármegyék megalakítása, az...

Vármegyék megalakítása, az ország államformájának megváltoztatása! Vajon ezek a megálmodott baromságok hány százmilliárdokba fognak kerülni nekünk? Újra a 3 millió koldus országa lettünk! Kell ez nekünk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 06:48
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem nézitek inkább a VV4-et,ahelyett,hogy itt sületlenségeket irkáltok össze?(Többre mennétek vele!)

Az egész Magyar politika,és kormányzás egy rakás sz*r!!

Na és a 3 millió koldus országa létezik Magyarországon,és nemsokára 4 vagy 5 millió lesz,ha így haladunk,köszönhetően a Fidesznek!Mielőtt bárki is újra definiálná a koldus szó fogalmát,leírom,senki nem a szó szoros értelmébe gondolta a koldus szót,és régen sem arra alkalmazták,hogy 3 millióan kiállnak az utcákra koldulni,hanem egyszerűen a szegénységben élőkre,akiknek gondot okoz a napi megélhetés..

2011. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

10:07 Theorux


Szó se róla, nem mondtam, hogy az ellenzék egyszerű eset lenne.


A baj szerintem ott van, hogy úgy igazán EGYIK SE akarja a konszenzust. Se a Fidesz, se az MSZP. (Talán még a két kisebb inkább, de azok sem biztosan.) Ennek a kettőnek abszolút NEM ÉRDEKE a megegyezés, hiszen így egész jól lehet mutogatni a másikra, hogy az mekkora hülye...


Ha megnézed, itt egyik párt sem azzal kampányol, hogy én milyen ügyes és okos vagyok, megoldottam ezt is, meg azt is, hanem mindegyik csak azt hangoztatja, hogy a másik (vagy a többi) milyen hülye. Én meg ebből csak azt tudom leszűrni, hogy kire NEM FOGOK szavazni.


Pedig jó lenne azt is tudnom, hogy kire lenne érdemes, de sajnos egyre kevésbé reménykedem, hogy ilyet találok.


Pedro

2011. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:50


Én tartom a tétet! És emelem még 1 millió koldussal!

6 millió koldus országa leszünk.

2011. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Akkor legyen már 10 millió, na. Mondjuk ki, ne mossuk a szart!
2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

13:40 Pedro


Ment a zöld kéz Pedro, mert amúgy igazat írsz!

Bár sok mindenben nem értünk egyet, de tőled mindig normális hozzászólásokat olvasok.

2011. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

OFF


Theorux


Igyexem NEM indulatból véleményt alkotni... :-)

(Ami bevallom, néha nehéz.)


Az természetes, hogy sok dologban különbözik a véleményünk, azt hiszem, ez így természetes - de ettől még tisztelhetjük a másik véleményét is.


Köszönöm az elismerést!


Pedro

2011. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

A nagy háborgóknak:

[link]

2011. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:

Az ország új neve Orbánia.

Államformája: egyszemélyes uralkodó.

Pénzneme az új és újabb adóforintok.Kémény adó, füstadó, adó-adó hátán.

2011. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
Az ország neve Orbánia lesz.
2011. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem kellett csak 11 év....
2022. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!