Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 300-500EZER (! ) ember...

Ha 300-500EZER (! ) ember utcára vonulna Orbán és a kormánya ellen, mit tennének?

Figyelt kérdés
Lemondanának,a tömegbe lövetnének,elmenekülnének,vagy mit?
2011. márc. 15. 19:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

19:47


Légyszíves küldj már egy linket, mert én balos vagyok, de erről nem hallottam, és el se akarom hinni, hogy ilyesmit mondott volna valamelyik fideszes. Ez durva.

2011. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
2006-ban keményebben jártak volna el az biztos,hiszen jóval rendpártibbak a az MSZP-nél! Ha 2006-ban a Jobbik lett volna hatalmon,akik a tisztességes mélykeresztény értékekkel kerültek volna hatalomra (amolyan MIÉP-esen),akkor éles lőszerre lövettek volna a tüntető "hippikbe" "rendbontókba" "liberálbolsi csőcselék"-be,hogy megvédjék az ország szívét a káosztól! De mivel a helyzet nem így alakult,ígí ők lettek a nagy anarhia támogatói! Ennyit erről! Ma a Fidesz nem lenne olyan ostoba,hogy a tömegbe lövessen,márcsak taktikai okokból is! Előre hozott választásokat tertana,mivel úgysem lenne kiforott ellenzéke+a jogszabályokat is úgy alakították ,hogy a nekik kedvezzen a kispártoknak meg gyengüljenek! S mivel ővék már a köztévé is ,nyert ügyük lenne,zúdulna a propaganda!
2011. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha kimennének legalább ennyien, és nem is mennének haza, plusz ha megbénítanák az utakat, netán a közellátást is, akkor napokon, de minimum pár héten belül belül megbukna a kormány. Van ennek egy forgatókönyve. Így buktatták meg Milosevicset Belgrádban, így győzött a narancsos forradalom Kijevben, majd így kergették el Sevarnadzét Grúziában.


Nem hiszem, hogy a tömegbe lövetnének, ez ma már nem szokás Európában. Meg szerintem nem is lenne kivel lövetniük. Ez a béna rendőri és katonai vezetés képtelen lenne egy ilyen műveletet koordinálni, meg nem is igen lenne kivel, mert azt se nagyon hiszem, hogy a rendőrök és a katonák netán teljesítenének egy tűzparancsot, ha csak nem az életükről van szó.

2011. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Közéjük lövetnének.
2011. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

19.51: Volt már erre vonatkozó kérdés, küldöm a linkjét annak az oldalnak, ahol a forrást is megtalálod. Nyitrai Zsolt fideszes képviselő vetette fel az éles lőszer használatának lehetőségét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__157..

2011. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%

ma 20:03

Most hallottam a rádióból egy Jobbikos szájából,hogy hajlandó lenne egy esetleges Fidesz koalicióra "ezek ellen"! Érte a Jobbik összeálna azzal a pártal ,aminek tagja ez a Nyitra Zsolt! Káosz a köbön!

2011. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

19:51


[link]

[link]

Egyébként én is baloldali vagyok,de én igazi baloldali.Remélem te is.

2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Én csak annyira, hogy ma kint voltam az MSZP-gyűlésen, miután meghallgattam a szónoklatokat, egy asztalhoz ültem Varjú Lászlóval, Mesterházy Attilával és a nejével, és elbeszélgettünk, amíg haza nem kellett menniük a gyerekekhez, akik hazaparancsolták őket :)


Egyébként ez kábé "aztakutyaúristenitavilágnak" kategória. Erről nem tudtam idáig. És akkor van pofájuk...áh, mindegy, hagyjuk, ehhez nem lehet mit hozzáfűzni. És az a legelképesztőbb, hogy ezek után még felháborodnak a Fidesz-fanok, amikor én titulálom erkölcstelennek őket, amiért ilyen emberekre szavaztak, védik őket.

2011. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%

20:14


Ezért lehet,hogy lepontoznak,de tanuld meg,hogy hülyével ne állj le vitatkozni mert lehúz a szintjére és megver a saját rutinjával.

Egyébként a különböző válaszokból mindig lehet tudni,hogy ki a Fideszes.Rögtön érződik ,hogy "aki nincs velünk az ellenünk van".

2011. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
aztán honnan szerzel annyi embert, te százeszű?
2011. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!