Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Rohamosan fogy" a Jobbik...

"Rohamosan fogy" a Jobbik támogatottsága?

Figyelt kérdés

nyilván azért lett a második erő a Dunántúlon :-) 20,9% al


"A mai, zalaegerszegi időközi önkormányzati képviselő választáson Balogh Ákos, a Jobbik jelöltje, 20,9%-os támogatottsággal a második legtöbb szavazatot kapta. Ezzel megelőzte az MSZP-s jelöltet, aki 16,6%-ot, illetve az LMP-s indulót, aki 6%-ot ért el. A Fidesz 39,8%-kal végzett. A választáson az arra jogosultaknak 15%-a vett részt."


persze csak 15% vett részt

aki nem ment el nyilván kisgazda pári :D


2011. márc. 21. 01:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
100%

Találtam valami csámcsogni valót:


[link]


Bár a szövegértés nem az erősségetek, azért kiemelek valamit:

" a Zalaegerszegi 11. számú választókerületben(!!!) időközi önkormányzati képviselő választást tűzött ki 2011. március 20-ra (vasárnapra)."

2011. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:

A Jobbik támogatottsága az életszínvonal, és a "cigánybűnözés" adataitól függ.

Szerintem bárhogyan ingadozik is, a Jobbik támogatottsága, hosszú távon én a növekedésével számolok. Szerintem a Jobbik tovább fog erősödni, főleg vidéken.

(Tetszik-nemtetszik)

2011. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
100%
végig olvastam mind a 9 oldalt. A jobbikosok most is hozták az elvárható átlag alatti agyiszintet...
2011. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
Na látom takarítás volt a kérdésnél a délután folyamán. Nagyon helyes.
2011. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:

Jobbik szimpatizáns vagyok, de be kell látni, hogy egy ilyen kis mintából mint egy 60000-es város egyetlen körzete (mert valóban egyetlen körzetben volt időközi önkormányzati választás) nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Ilyen kis számú szavazónál az is elképzelhető, hogy éppen az MSZP szavazók kirándultak aznap egyet ahelyett, hogy elmentek volna szavazni és emiatt lett második a Jobbik. (Bár azért az megjegyzendő, hogy Zala megye volt az egyetlen nyugati megye az országban a tavaly tavaszi választásokon ahol a Jobbik meg tudta előzni at MSZP-t, tehát azért van valami abban, hogy arra fele egész erős a Jobbik.) Én csak remélni tudom, hogy erősödni fog a Jobbik, nem csak keleten hanem nyugaton is mert meggyőződésem, hogy rájuk van szüksége ennek az országnak. Nem mondom, hogy nincsenek hibáik meg hogy nem tudnak néha hatalmas baromságokat mondani, de összességében az ő programjukban látom a lehetőséget, hogy ki tudják vezetni az országot ebből a csapdából.


19/F egyetemista

2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Na ez egy korrekt válasz volt. Bizonyítja, hogy a jobbikosok se mind kőbuták vagy ostoba tizenévesek.
2011. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!