Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az április 15-én tartandó...

Az április 15-én tartandó meleg tüntetésnek lesz ellentüntetése?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Remélem igen.Minek nekik egyáltalán külön tüntetés?Nem az egyenjogúságért tüntetnek?

Ennyi erővel lehetne cukorbetegek,könyvelők,pankrátorok felvonulása is.

2011. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
bocs javítok nem tüntetnek hanem küzdenek
2011. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd a fenébe.Lesznek ott elegen ne költsd az amúgy is kevés pénzt olyanokra akik nem érdemlik meg.
2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha egyszer lesz valami törvény ami a melegeket védi,akkor megyek el az országból..


Én nem fogom egy parkban nézni,hogy nyalogatják egymást..és a "pujám" se ezt fogja nézni..

2011. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki azzal és azt teszi a négy fal közt, ami jólesik neki. De nekem egyáltalán nem hiányzik a majdnem pucér fenekét rázó, agyonfestett alakok sora a kamionokról, pl. az Andrássy úton! Ne provokáljanak másokat, ne kérdezze a kisgyerek a papától: ez most bácsi vagy néni? Felül néni, alul bácsi, ami kilátszik a miniszoknyából.
2011. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, hideg tüntetés.
2011. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még nem jelentették be.

Viszont szerintem a tüntetés elleni tüntetés nem jó módszer. Az egyik hülyeség elleni másik marhaság is csak baromság.

Olyan hasznos, mint a tüzet meggyújtani, vagy megnedvesíteni a vizet.

2011. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Az lenne a jó fellépés, ha tudomást sem vennének az emberek róluk. Ha nem kapnak figyelmet az rosszabb, mintha leköcsögöznék őket. Ha nincs figyelem, nincs eredmény.


Amúgy ezt a demonstrációt, azért (is) tartják, mert a házasságot szeretnék engedélyeztetni azonos neműek között. Csak egy dolgot nem vesznek figyelembe. A házasság szentségének "kézikönyve" a biblia. A biblia alapból tiltja az azonos neműek közötti szexuális viszony létesítését (Mózes 3.könyv - azt hiszem...)


A másik, hogy a házasság a hetero emberek kiváltsága. Ők "találták ki". Ne akarjanak beletartozni!


Nem értem, hogy miért kell provokálni állandóan - idióta liberalizmus. Nesze neked LMP. Kell ez neked?


Én is akarok tüntetni-felvonulni. Választási lehetőséget az adózó emberekért.

Nem akarunk adót fizetni! A kormány ne a Mi pénzünkből dőzsöljön! Majd Mi dőzsölünk belőle! Ne a Mi pénzünkből legyen fizetve a trafipax-os sün, mert az nem a lakosság védelme... majd veszünk fegyvert és megvédjük magunkat.

Nem akarunk TB-t fizetni! Ha egy feketén dolgozó ember 5000 Ft-ból megússza a TB-t, akkor Mi is!

Nem akarunk nyugdíjat fizetni! Úgy sem lesz olyan nyugdíjunk, amilyet szeretnénk, ezért nem akarunk, hogy az Állam gondoskodjon. Majd Mi félretesszük, ha akarunk egyáltalán és kérjük az eddig megtakarított pénzünket...


Minimálbér 78ezer-ből 60ezret kapunk (munkáltatónak 100ezerbe kerül)... 40ezerrel több marad a kasszában.

Bruttó 100ezer Ft-ból (munkáltatónak az 128-ba kerül) 74ezret kapunk... 54ezerrel több pénz marad.


Elég nekünk az, ami a "még egy bőr" kategóriába tartozik: Áfa, jövedéki adó, teljesítmény adó (amit elvileg vontatmányra el sem kérhetnek :P), ingatlan adó és társai...


Nem akarunk abba a közösségbe tartozni, akik

- ellátják az újparasztokat segélyekkel

- finanszírozzák a védelmét a melegfelvonulásoknak

- sünök védenek olyan objektumokat, ahova csak sábesszel léphetsz (kíváncsi vagyok fizetnek-e érte)

- ahol "biztonságos" luxusautó jár egy képviselőnek és szolgálati lakás

- ahol félnem kell az újparaszttól, mert a sün sem mer közbelépni (majd megoldjuk mi magunk)

- ahol félnem kell a süntől, ha Himnusz énekelek


Hát ennyi... :) Kíváncsi lennék, hogy ki tüntetne ellenünk?

Újparasztok? Melegek? Metéltek? LMP?


Gondolkozzon el mindenki, hogy milyen arculatú Magyarországban szeretne élni!

Ahol a normális emberek PRÓBÁLNAK MEGÉLNI és lehúznak róluk mindent, hogy AZOKAT kielégítsék.

Vagy ahol a normális emberek MEGÉLNEK és AZOK nem hőzöngenek/provokálnak/lehúznak/megfélemlítenek, hanem elfogadják azt a tényt, hogy Magyarország megmaradt területe a normálisaké és kuss van!


Gratulálunk azoknak az embereknek, akik támogatták az EU-t. Az EU nem más, mint annak a csapatnak az elnevezése, akiknek köszönhetjük, hogy tönkretették az országot és a népet. Most abban a csodálatos helyzetben lehetünk, hogy megint megmondják, hogy mit csinálhatunk és hogyan...

"rabok leszünk vagy szabadok?"

2011. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

10:05!

Azt felejted el, hogy van az egyházi házasság, és van az állami. Egyházi házasság alapja valóban a Biblia, ezt nem is szeretnék megváltoztatni a melegek (csak a nagyon szemellenzősek - nem ők vannak többségben).


A legtöbb meleg csak azt szeretné, ha az állam szemében pontosan ugyanolyan jogok illessék meg őket, mint a heterokat. Azaz hogy ugyanazzal a szabadsággal tehessék azt a négy fal között, amivel te vagy én. Jelenleg ez nem áll fenn. Nem akarnak ők több jogot, mint ami neked van, csak egyenlőt.

2011. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval egyenlő jogot akarnak? Akkor a kutyáknak miért nem adunk szintúgy? Hisz ők is emberek. :)
2011. márc. 31. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!