Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "sírnak" a mostani...

Miért "sírnak" a mostani korengedményes nyugdíjasok, hogy eltörlik? Szerintem nagyon helyes, indok lentebb. Szerinted?

Figyelt kérdés

Mármint tényleg röhej, hogy 40-50 éves férfiak elmennek nyugdíjba még azért végül is erejük teljében. Oké, nyilván 65 éves bácsika nem fog már tüzet oltani, de pl. át lehet csoportosítani az embereket, irodai-diszpécseri munka, stb.

Maradjunk a tűzoltóknál: 45 évig tüzet oltanak, embereket mentenek, stb, a fölött pedig macskát hoznak le a fáról, baleseteknél segédkeznek, kisebb tüzeket oltanak. Szerintem ez így teljesen reális lenne. Abszurdum, hogy az ország fele eltartott valamilyen szinten, annak is nagy része nyugdíjas. Tessék csak dolgozni, és nem lábat lógatni. Anyám pl. gyógypedagógus, autistákat tanít, már szúrta egy kis idióta nyakon ceruzával, fojtogatta, kollegáját megharapták. Hát könyörgöm, ez nem ugyanúgy stresszes? Mégsem sír, hogy b*ssza meg, mért nem lehet nyugdíjas 45 évesen, és 62 éves koráig védheti magát és viselheti el a "beteg" gyerekek nyűgjeit, hagzavart stb.

Nektek erről mi a véleményetek?


2011. ápr. 17. 19:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
30%
És a takarózást az irigységre értettem. Olvas pár könyvet úgy jobb lesz a szövegértésed. Kezdj mondjuk az Ablak zsiráffal, azzal talán megbirkózol:)
2011. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!