Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nincs egy "Sárköz...

Nálunk miért nincs egy "Sárközy" aki kitelepítené a romákat, persze csak azokat akik nem akarnak dolgozni és bűnöznek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég lenne ivartalanítani őket... Kis vágás, és pár év múlva meg van oldva a dolog...
2011. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Talán lenne ott van pl Vona de ez csak akkor derülne ki ha a jobbik kerülne hatalomra.

Bár kitelepítések akkor sem lennének.

Mindenesetre a cigány problémát szerintem csak ők oldhatnák meg.

2011. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sárközy is csak a " bevándorló" cigányokkal tudott mit kezdeni, akik ott laknak már generációk óta azokkal semmit. Ide nem vándoroltak be az elmúlt évekbe, így a misz@runkat nekünk kell szagolni és nekünk kell megoldani hogy halkabb legyen a szaga!
2011. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én tudom a megoldást romaügyben.De egyenlőre csak annyit árulhatok el,hogy néhány hatalmas dízel hajómotor meghajtású ipari daráló kell hozzá.Ezeket a duna felett állítanám fel,hogy a darálék maradványait is kivigye az országból.
2011. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
elég lenne őket összeterelni egy nagy raktárba aztán egy kis gázt engedni rájuk.
2011. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek magyar állampolgárok, de vannak olyan dolgok, amelyekkel meg lehetne oldani a kérdést. XD
2011. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen a fentebb említett darálós módszer és az elgázosítás is nagyon jó ötletnek tűnik
2011. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezek a módszerek elég drágának tűnnek... Kis országunknak olcsóbb venni pár méter kötelet... Olcsó, újrafelhasználható, hatékony...
2011. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sajnos rengeteg magyar is védi őket,legfőképpen,akik életükben kétszer nem láttak cigányt..
2011. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cigányokat én is kiebrudalnám innen legszívesebben, egész az Antarktiszig...de azért egy félzsidó Sarkozyre mégse lenne szükségem, se az országnak.
2011. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!