Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért szeretik...

Jobbikosok miért szeretik annyira Mátyás királyt, mikor ő engedte be a cigányokat Magyarországra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Zsigmond engedte be a cigányokat, nem Mátyás

Mátyást pedig azért szeretik mert ő volt kvázi az egyetlen aki a némettől, töröktől meg a csehektől meg tudta védeni az országot

abban az időben volt még Magyarországnak politikai súlya, pláne hogy mindenki attól fosott, mi lesz, ha a törökök nem állnak meg Budánál

a török szultánnak volt akkora hadereje hogy elkenje egész Európát, a tatárokon (Timur Lenk) kívül más nem is tudta megfingatni őket

A #28 válaszadónak meg én is adtam mínuszt

2018. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
7 éve várok a kérdező forrására :D
2018. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Jobbikos, mégis szeretem Mátyást. Neki köszönhető, hogy nem jutottunk a bolgárok, szerbek, mamelukok és a többi nép sorsára.

Ha nincs Mátyás, a fővárosunk valószínűleg Ankara lenne. De ezt úgyis hiába magyarázom antimagyar idiótáknak.

2018. szept. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!