Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazni fog még valaki a...

Szavazni fog még valaki a baloldalra? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 12:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a probléma hogy az emberek egy jelentős része a kampányígéretek, különböző "lekenyerező akciók" miatt megy el szavazni erre vagy arra a pártra. Sajnos az ilyen műveletlen, alacsony intelligenciával rendelkező emberek azt sem tudják miről van szó, nem látnak tovább az orruknál, illetve a legelemibb igényeiknél ezért könnyű megtéveszteni, megvesztegetni őket. Direkt nem foglalok állást egyik oldal mellett sem, szerintem aki mélyebben utánanéz a dolgoknak az tisztán látja mi folyik itt. Szerintem annak kéne elmenni majd szavazni akinek határozott véleménye, elképzelése van (függetlenül attól kire szavaznak), de azok akiknek fogalmuk sincs miről van szó, csak csapódnak ide-oda attól függően milyen lábbal keltek fel azok inkább maradjanak otthon.
2009. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
44%
Orbánra változtatta a nevét Orsósról, mert ugyebár az cigány hangzású! (Ha nem tudnád, cigány származású!)
2009. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
ezt a hülyeséget hol hallani?
2009. márc. 8. 14:52
 14/35 A kérdező kommentje:
hát igen az tényleg igazságosabb lenne hogyha csak az mehetne el szavazni aki fizet adót. a többieknek nem lenne beleszólása ez így lenne korrekt.
2009. márc. 8. 14:56
 15/35 anonim ***** válasza:
61%
Istenem, és akkor mi van ha Orbán Viktor cigány származású? A cigányokkal sem lenne semmi baj ha nem lennének olyanok amilyenek. Egy embert ne ez alapján ítéljünk már meg. De csak meg kell nézni hogy ezt a hülyeséget is kik nyomták előtérbe, hogy a népnek legyen min csámcsogni. Gratulálok...
2009. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
A jobboldalnak nem MOST kell programot kiadni, leírni elmondani. És ezt szerintem jól is teszik. Bizonyítottak 1998-2002, hogy jó irányba haladt az ország. A kampányt úgy ahogy volt, elbaltázták. Nekik akkor kell programot felmutatniuk, amikor ott állnak, hogy tényleg tudnak vele csinálni valamit. Minek adnának most ki bármit is? Volt javaslatuk adócsökkentésre, szarva lett a fejükre, le lettek hülyézve, hogy hogy képzelik, hogy kevesebb adóból több lesz. Most mit akar a balo oldal? Adót csökkenteni... A bal oldalon, ahol tényleg kellene lennie terveknek, ötelteknek, ott is csak a nagy szavak vannak, nulla cselekvéssel. Aki rájuk szavaz az mondjuk azért teszi, mert "háténacigányviktorratutinemszavazok". Kb ennyi. Vagy mert még mindig átverhető. Vagy mert pártkatona és közel van ahhoz a tűzhöz. Vagy mert megveszik a szavazatát. Józan, értelmes ember ezeknek már nem hisz.
2009. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
26%
utolsónak: ez nem hit kérdése, személy szerint jobban éltem mszp alatt mint fidesz alatt. A fidesz ígérte a fizetésemelésemet, de soha egy centet sem kaptam, sőt. Az mszp időszakban klasszisokkal jobban jöttem ki a fizumból. Egy egyszerű példa hogy miért nem a fideszre szavazok, mind a mellett hogy ugyanúgy hazudnak mint az mszp.
2009. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%
A baloldalra fognak szavazni a pártkatonák, segélyből élők, melegek, zsidók, agymosottak, idióták.
2009. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező, hamég az Orbán gyerekkori nevét sem tudod, ne tegyél fel a politikai részlegbe ilyen kérdést..


a másik:

"a cigányokkal sem lenne baj, ha nem lennének olyanok amilyenek."

Ennek meg mi értelme? Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy a magyar focival sem lenne semmi baj, ha tudnának focizni.


A kérdésedre válaszolva tökmindegy, hogy kire szavazol, vagyhogy el mész-e egyáltalán szavazni, úgyis párton lesz valaki, akit megvesznek a zsidók az országgal együtt.

2009. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos, szerintem rengetegen fognak rajuk szavazni. Amig ok ki nem kopnak az orszagbol, nem fogunk 1-rol a 2-re jutni.

Szerintem sok Fideszes mar kulfoldre koltozott, ok nem nagyon fognak kint szavazni, es sokan otthon el se fognak menni, mert az a valaszuk, mindegy, kire szavaznak, nem valtozik semmi.

Sajnos van meg boven aki rajuk teszi le a voksat.

De tudod mit mondok? Megerdemli Magyarorszag a sorsat, ha ennyi a birka, akkor eljenek csak birka eletet. A baj csak az, hogy a tobbi nem kommunista is szenved veluk egyutt. Mar aki nem hagyja ott az orszagot, es keres kulfoldon jobb eletet.

Orban Viktort keptelen vagyok megerteni, minek hajtja magat, ha az orszag nagy resze ugyis birka? Nemhogy elne a csaladjaval nyugiba, esetleg kulfoldon, ahol elismert politikus, es ejtene az orszagra egy jo nagyot!

Ha a Fidesz gyoz, keptelen lesz 4 ev alatt akkora nagy csodat muvelni, hiszen ez a mocsok komcsi banda olyan melyre sullyesztik most az orszagot, hogy nem 4 ev, 40 ev kellene rendbehozni mindent.

Engem mar nem erdekel mi van otthon, nem fogok fejfajassal elni tovabbra, kijottem kulfoldre jobb itt nekem:)))

2009. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!