Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazni fog még valaki a...

Szavazni fog még valaki a baloldalra? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 12:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó előtti! Én írtam, hogy a cigányokkal nem lenne baj ha nem lennének olyanok amilyenek. Most ennek szerint miért nincs értelme? A focis hasonlat nem találó ide mert ott nem a tudással van a probléma nálunk.... Ezzel csak annyit akartam mondani hogy a cigányokkal nem az a probléma hogy cigány és utáljuk mert csak. Normális embernek nem lenne semmi kifogása ellenük, ha nem élősködnének a nyakunkon, nem lopnának, követelnék a segélyt és nem ők követnék el a bűncselekmények nagy részét. Ennyit erről, mert amúgy nem is a kérdéshez tartozik, csak tisztázni akartam.
2009. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
71%
Haha..biztos lesz pár nyugdíjas, meg még pár hülye. Berluscoinak igaza volt: aki a baloldalra szavaz, az egy f@sz. :)
2009. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
te honnan tudod Orbán gyermekkori nevét?talán a tesója vagy?
2009. márc. 8. 19:08
 24/35 anonim ***** válasza:
80%
Ez az "Orbán Orsós volt" című dolog egy tudatosan elterjesztett ostobaság. A baloldal (nevezzük így) a történelem folyamán sokszor élt ilyen módszerekkel: a lényeg: lejáratni, hiteltelenné tenni a másik félt. Erre jók az ilyen hazugságok. A sok sötét ember, aki nem szokott gondolkodni, elhisz mindent, amit hall, még azt is, aminek semmi valóságtartalma nincs. Ha ki is derül valaha az igazság az ilyen dolgokról, az már csak amolyan "sáros" dolog lesz, a mocskot nem lehet lemosni róla. Egyébként ugyanilyen alapvető érv az, amit manapság állandóan hallani, h' a másik oldal sem jobb a jelenlegi kormánynál. Ezt meg már hallottuk a rendszerváltozáskor, csak akkor úgy hangzott, h' a régiek legalább már összelopták magukat, ezért nem szabad újakra szavazni. Ebben az országban sosem lesz változás, mert rengeteg buta ember lakja. Egyszerűen felfoghatatlan, h' még mindig van olyan, aki rájuk fog szavazni. A minap is azt olvastam valamelyik kérdésnél, h' Gyurcsány egy hazafi, mert ki merte mondani, h' elkúrták. Szóval akkor miről beszélünk?
2009. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, mit? Én Gombóc Artúrra fogok szavazni.
2009. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%

Még a cigányoshoz:


Senkinek nem az a baja velük, hogy barnák, és hogy nem magyarok, hanem a cselekedeteik és az élősködésük miatt utálja őket mindenki. Szóval ők nem azért bűnöznek mert mi utáljuk őket, hanem azért utáljuk őket emrt bűnöznek, nem mind egy. Egybébként a zsidókról itt miért nem beszél senki? Ők irányítanak, nem a kis idióták a parlamentben, ők csak bábok.

2009. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%

van még választás, nem csak a fidesz és az mszp, aki pedig azt mondja, hogy a fidesz nem csinál semmit az elbújhat. mindig válaszolnak h mit is kellene csinálni, az meg egy másik dolog h a kedves médiumok nem szólnak erről. nem csak tvből és rádióból kellene élni. én mindent megnézek és neten is körülnézek, közel sem ugyanaz van mint a médiába.


én 98-02 között láttam a változást és jobban éltem. azóta csak lefele, akkoriban mikor még volt széchenyi terv jártam az országot rendesen és mindenhol fejlődött az ország, saját pénzből, most meg vannak táblák néhol, de mind eu-s semmi saját.


autópálya is az épül amit akkor elkezdtek. semmi sincs. évek óta állunk a sztrádán és mindenki elhúz mellettünk. olyan mintha a forma 1 be egy alap trabanttal indulnál.



amúgy másik választás is van, ott a jobbik ők sztem tennének is vmit, ha már más senki.

2009. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
69%
Ez az Orbán gyerekkorában Orsós volt, kb annyira lehet igaz, mint amennyire Pápán (Fletó szülőhelye, részvétem) azt emlegetik, hogy fletó fiatalabb korában megerőszakolta a hugát.
2009. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
29%
ez nem most lett kitalálva, hogy Orsós volt! Még 98 előtt terjedt el és igaz! Utánna lehet nézni!
2009. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
75%
Hol? Írd le, bizonyítsd be, akár képekkel, hogy megváltoztatta. De ne fotosop képekkel. Ugye, hogy nem tudod! Urban legend.
2009. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!